2752
2734
عنوان

بچها اگ خانواده شوهرتون دستشون خالی باشه کمک میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 34 پست
اره زیاد پیش اومده  با اینکه خودمون همیشه ب پول احتیاج داشتیم درمقابلشم اونا هر وقت هر چقدر تون ...

آفرین دقیقاً انسان باید ب همنوع خودش کمک کنه پدر و مادر ک دیگه جای خود دارد.بنظرم مهم نیست چرا تو شرایط سخت قرار گرفتن و واقعا ب من ربطی نداره چرا تو این شرایط هستن .حالا کم کاری.بد بیاری.بلد نبودن .هرچی .ولی متاسفانه بعضیا ب خودشون اجازه قضاوت کردن رو میدن ی درصد فکر نمیکنن اگه پدر و مادر خودم باشه چی بازم همین نظر رو دارم

بعدشم نداشته باشی کمک کنی خیلی با ارزش تر از داشته باشی و کمک کنی هست خانمای عزیز .خدا به دلی ک دریاست کشتی میده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آفرین دقیقاً انسان باید ب همنوع خودش کمک کنه پدر و مادر ک دیگه جای خود دارد.بنظرم مهم نیست چرا تو شر ...

دقیقا من ب چشم دیدم اونایی ک ب دیگران کمک میکنن و دستو دلبازن چقد پول و مالشون برکت داره و هرروز پیشرفت میکنن شوهرمم همیشه میگه از اونا یاد بگیر خدا بهت بده اخه خودم یکم خسیسم😬😄 ولی قطعا اگر شاغل بودم و حقوق داشتم ی مقدارم حالا هرچند ک میشد واسه مامان بابام خرج میکردم با اینکه هیچ نیازی ندارن اما اینجوری خوشحالتر بودم 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞

بله 

چون تو هر مرحله ای پشتمون بودن و هرکاری از دستشون اومده دریغ نکردن

میانِ‌هَمِه‌گَشتَمُ‌ عاشِق نَشُدَم‌مَن! طُ چِ‌بودی‌کِ‌تورا‌دیدَمُ‌دیوانِه‌شُدَم‌مَن..❥︎シ︎️