2733
2734
عنوان

چ دردی عجیبی اومده سراغم فقط خانما بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 26 پست
عزیزم قرص آهن هم بخور حتما   بر ای من که واقعا مثل مسکن می مونه  هرروز آهن میخورم اون زما ...

آره واقعا خیلی خوبه ولی من تودوران پریود نمیخورم قبل پریود میخورم کاملا بدون اذیت شدن میگذرونم این دوره رو

شما زمان پریوداستفاده میکنید؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
آره واقعا خیلی خوبه ولی من تودوران پریود نمیخورم قبل پریود میخورم کاملا بدون اذیت شدن میگذرونم این د ...

بله عزیز دقیقا اون تایمم باید خورده بشه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با ویتامین c بخور ک جذبش بیشتر بشه 

قرص جوشان

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

اگه خیلی درد داری‌برو‌دکتر‌آمپول و سرم بزن 

منیزیوم هم خیلی کمک کننده هم برای کم کردن این دردها

کپسول مگنی فورت بگیر بخور هر شب قبل و‌در ظطثا‌دوره پریود

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
ناخنک و گزنگبین دم کن کیسه اب جوش بروفن ۲ تا باهم زیر پتو برو عرق کنی. برو خدا رو شکر کن پریو ...

خدا بهتون سلامتی بده

منم کم کم میخوام برم درمونگاه خیلی اذیتم

شما قبل دوره اسید فولیک استفاده کنید با مشورت پزشک البته خیلی موثره

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
احتمال کیست هم،بدین ...،حتما اورژانس زنان برین 

منطقه ی ما متاسفانه اورژانس زنان نداره😬

وای پناه برخدا آره آخه غیرطبیعیه قبلن اینطور نمیشدم

من هم دردهای پریود شدید داشتم طوری که با تهوع و افت فشار شدید همراه میشد دل درد کمردرد پا درد هم داشتم

دکتر رفتم سونو دادم خداروشکر مشکلی نداشتم

مفنامیک اسید داد تو دوروزه اول هر 8 ساعت می‌خوردم روزهای بعد در صورت درد

عزیزان ممنون ازراهنمایی هاتون  خدا خیرتونبده

همیشه  برای آرزوی سلامتی ورضایت خاطر میکنم🌹🌹🌷🌷

چه عجیب امروز یه دکتر برو

آره عجیبه با اینکه رفتم دکتر ولی کما بیش  هنوز درد دارم

میترسم کیستی چیزی باشه