2752
2734
عنوان

شوهرم زد تو صورتم خیلی ازش ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 39 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم تا الان که خوب بودیم 

الهی شکر.الان به این چیزا فکر نکن ولی اینو از من داشته باش هیچوقت چیزی رو کش نده که حرمتت شکسته شه.اگه نیخوای طلاق بگیری که هیچ ولی اگه قراره زندگی کنی بذار همیشه ازت ترس لو رفتن داشته باشه بابت غلطی که میکنه وگرنه جلوی روت با وقاحت انجامش میده دوتا هم میزنه تو سرت.ندونستن بهتره گاهی کنکاش نکن

حوصله ندارم  
اینا همه پول میخواد 

ازش کش برو مجبورش کن خرج کنه سرش گرم خودت بشه فیلمو اوایل میتونی از فیلیمو بگیری بازیو هم یکی دوتا ارزون بگیر از این شروع کن غذایی ک درشت میکنیو توصیف کن مثلا با مرغت ی غذای جدید درست کن بگو امشب غذای متفاوت درست کردم برا تو و تعریفشو کن مردا با تعریف شل میشن از این راه پول ازش کنده میشه خرج کن سرگرمش کن

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
الهی شکر.الان به این چیزا فکر نکن ولی اینو از من داشته باش هیچوقت چیزی رو کش نده که حرمتت شکسته شه.ا ...

باش گلم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم با شما نبودم و مسخره هم نکردم با کسی بودم ک عکس کبودی فرستاد

اکی حونش خرو یعنی چی؟؟

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
یعنی خونش خراب بشه

خونه نداره که خراب بشه البته خونه ی باباشه که داره خراب میشه هرآن ممکنه بریزه چون نشست کرده وترک های بزرگی برداشته ولی همیشه بیرونه خودعوضیش من وبچه هام 24ساعته خونه ایم

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
امشب؟؟میخوای حرف بزنی؟

قبلا باهم حرف زدیم؟؟