2752
2734
عنوان

وسط اینهمه غم و غصه یه چیز خنده دار یادم اومد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای  من بچه بودم ۵ سالم بود شب که همه خواب بودن بلند شدم‌تو راهرو داشتم جیش میکردم رو موکت بابا ...

وای🤣🤣🤣🤣

من بچگیام اصلا شب ادراری نداشتم یبار نمیدونم چیشده بود من شب جامو خیس کرده بودم بعد مامانم بیدار کرد بره تشکمو بشوره هی میگفتم نههه من جامو خیس نکردم اب ریخته بود

واقعا بچه که میگن همینه ها …. خودت هم نمیدونی چی تو مغزت گذشته و اینکارو کردی …. بعد ما میگیریم بچه ...

بخدا اره همینه اصلا دلیل کار بچه مشخص نیست خودشم نمیفهمه که داره چیکار میکنه 

والله بچه ها هم کارایی میکنن پسر من پاشد دویید‌مسواکی که شوهرم‌ تازه خریده بود برد انداخت کفشویی داخ ...

🤣🤣ولی دنیای بچه ها خیلی خیلی قشنگه کاش همیشه بچه میموندیم

😂😂😂😂😂بخدا یه هفته فقط در و دیوار رو میگشتم یکی دیگه بگیرم 

ووی چه دل و جرعتی داشتی من همین الانش گربه میبینم رامو کج میکنم میرم یبار سر همین قضیه نزدیک بود ماشین لهم کنه، 😑

واقعا کاش حیف که تو بچگی ارزوی بزرگ شدن داریم بزرگ که میشیم میگیم چیه زندگیه کاش بچه‌بودم هنوز 

ای که گفتی واقعا چرا ارزو کردیم زود بزرگ شیم بچگیمون چش بود اخه

[QUOTE=338859603]ای که گفتی واقعا چرا ارزو کردیم زود بزرگ شیم بچگیمون چش بود اخه[/QUOTEنمیدونم والله من که بچگیم خیلی خوب بود ولی نوزده سال تا 24سالگیم من وخونوادم خیلی سختی کشیدیم وشرایط من به شدت بد‌بود ولی الان خداروشکر خوبه راضی هستیم ولی یوقتایی دلم میخواد بچه‌شم برم به‌همون روزا بهتر بودن