2733
2734
عنوان

اعتیاد ب غذا

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 41 پست
چ رژیمی چ خوب 

سالم خوری تو ایتا تو یه گروه عضو شدم دوره ۴۰روزه۲۵۰تومن واقعا سریع لاغر شدم زیادم حس گرسنگی ندارم

خدایا همه مستاجرا صاحب خونه شن بی بچه ها بچه دار بی پولا پولدار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت با برنامه مانکن کالری شماری کن هفته اول سخته نخوردن وکم خوردن یه هفته اولو کنترل کنی دیگه عادت ...

دو سال پیش خودم ۲۰ کیلو کم کردم الان نمیدونم چرا دهنم بسته نمیشه 

وزن فعلی ۱۰۰ وزن هدف ۷۰ 
دو سال پیش خودم ۲۰ کیلو کم کردم الان نمیدونم چرا دهنم بسته نمیشه 

چرا نگو نمیتونم میتونی لازم نیست رژیم سخت بگیری کم کم کمش کن یهو خیلی کم نکن...طبق فرمول هم پیش بری  کلری مجاز تو برای لاغری ۱۸۰۰ تاس ۱۸۰۰ خیلیه راحت میتونی همه چی بخوری ولی کمم کنی...چیزای کم کالری اما سیر کننده بخور تخم مرغ آپز بخور،ران وسینه مرغ کبابی یابخارپز بخور...قند مصنوعیا حدالامکان کمش کن من بارعایت همین چیزای کوچیک بدون اینکه خودمو زجر وسختی خاصی بدم ۱۵ کیلو کم کردم