2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره برو‌پیش متخصص زنان ،ببین من میرم پیش خانم دکتر امینی ،شهناز امینی،پسرم پیش ایشون به دنیا اومد،ال ...

آمپول هم داد ؟ برای آزادسازی

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..
آمپول هم داد ؟ برای آزادسازی

اره دیگه روز سیزدهم آمپول زدم ،گفت اکه دختر میخوای روز یازدهم و‌دوازدهم سیکلت اقدام کن،ولی پسر می‌خواد دقیقا بعد آمپول ،ولی من کلا گفتم فرق نداره حالا ،سی و شش ساعت بعد آمپول تخمک‌ازاد مبشه اقدام کردم

خوب چطور بهت لتروزول نداد؟؟پس میری دکتر چیکار میکنه هر ماه؟؟چه دکتر بیخودی 

گفت خوبه

با اینکه خودم میدونستم کوچیکن و نمیگیره

اره دیگه روز سیزدهم آمپول زدم ،گفت اکه دختر میخوای روز یازدهم و‌دوازدهم سیکلت اقدام کن،ولی پسر می‌خو ...

بسلامتی

من میترسم خودسر دارو استفاده کنم ، وگرنه که میدونم تخمکهام کوچیکن

گفت خوبه با اینکه خودم میدونستم کوچیکن و نمیگیره

وااا زیر شانزده اصلا قابلیت باروری نداره ،من روز یازده رفتم ۱۶/۱۷ بود،هر روز انگار دو‌میل رشد میکنن که به من گفت روز سیزدهم آمپول بزن

وااا زیر شانزده اصلا قابلیت باروری نداره ،من روز یازده رفتم ۱۶/۱۷ بود،هر روز انگار دو‌میل رشد میکنن ...

میرم دکتر دیگه این ماه