2733
2734
عنوان

به نظرتون الکی گفت+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 17 پست
بعد دلیلشو چی گفت جواب سوال اخرت؟؟

قبلا بهش گفتم چرا دیگه نمیگی دلم برات تنگ شده اینا گفت چون‌ میترسم واست‌ تکراری شم الانم همینو گفتش چون زیاد بهت نمیگم فکر میکنی اینجوریه

حس خوبی از پیامات نگرفتم عزیزم چقدر عزت نفست پایینه

مردها از دخترهایی با عزت نفس پایین فراری ان

مثلا اگه این موقعیت واست پیش اومد بهتر بود میگفتی من به این دلیل که حس میکنم اولویتت من نیستم و داری با زور این رابطه رو ادامه میدی میخوام رابطم رو باهات تمام کنم

دو حالت داشت

یک اینکه یکم چرت میگفت واسه سیاه نمایی که بگه اره تو کات کردی و من مقصر نیستم ولی بعدش قبول می کرد که در این حالت می فهمیدی اره واقعا از خداش بود

یا اینکه هررررطوری شده بعد از یک هفته حتی پیگیر بود و نمیذاشت رابطه رو تمام کنی که در این صورت هم تو میفهمیدی واسش مهمی و فکرت اشتباه بود  هم اون متوجه رفتار اشتباهش میشد بیشتر به تو و رابطتون توجه می کرد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حس خوبی از پیامات نگرفتم عزیزم چقدر عزت نفست پایینه مردها از دخترهایی با عزت نفس پایین فراری ان مث ...

عزیزم باور کن من قبلا هم بهش گفتم حتی اخرین بار ۳ هفته پیش گفت به جون پدرم که عزیزترین کسمه یکبار دیگه این حرف بزنی واقعا تموم میکنم یعنی دوست نداره که حرف تموم کردن بزنم از طرفی هم من واقعا‌ همه جوره از این ادم مطمئنم کامل اما این ترس از دست دادنمه که باعث میشه این سوالارو ازش کنم چندبار با مشاور هم صحبت کردم گفت مشکل از طرف نیست از تو هر چی بیشتر با این حرفا بری روی مخش ازت دور میشه