2752
2734
عنوان

شخصیت ضعیف و حال بم زنی دارم برا کسی ک عاشقشم

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 24 پست

متأسفانه اینطوره که نباید اوج احساس و دوس داشتنت رو نشون بدی ٫نباید هر لحظه دلت تنگ شد بهش پیام بدی .نباید خیلی هواشو داشته باشی همه این حس ها رو باید توی دلت سرکوب کنی ..تا بتونی رابطت رو حفظ کنی تهش یه آدم بی روح و بی احساس میشی که برای از دست ندادن عشقت مجبوری بر خلاف دلت و احساست زیاد بهش اهمیت ندی … متأسفانه ….

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تهش منم همین میشم نه؟

چی بگم والا؟

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
کاش اینجور نبودیم واقعا 

دیگه اینجوری رشد کردیم متاسفانه من باهمه گرم میگیرم تحویلشون میگیرم ولی اونا باد میکنن متقابلا اینکار رو برام نمیکنن

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم
تهش منم همین میشم نه؟

به بعضیا خوبی و محبت و گذشت نیومده، باید براشون مست کنی که جرات نکنن بهت ظلم کنن

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.