2752
2734
عنوان

اگه حال روحی تون بد باشه شوهرتون هواتون را داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 43 پست
خدارو شکر عزیزم عروسی هم گرفتین؟

نه عزیزم فعلا عروسی نگرفتیم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
من داشتم سقط میکردم شوهرم با باباش و شوهر خاله اش داشت پاسور بازی میکرد مامان و خاله اش بالا سر من ...

حالا خودشون سرما بخورن عین بچه ها لوس میشن .. من زایمانم کردم ننش خونمون بود از سرکار میومد نمیومد ببینه منو بچش تو اتاق زنده ایم یا مرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشکالی نداره  ما قوی تر از این حرفاییم  ما خدامونو داریم  شوهر کیه آخه ماالکی بزرگ ...

انشالله شمام همیشه سلامت باشی .. اره والا باید قوی باشیم حالا اونم میومد پیشم نمیخاس پاش قط بشه اخرش درد رو خودم قرار بود بکشم ولی نیومد ی لیوان اب بده دستم یا دستمو بگیره نمیتونستم از جام بلند شم 💔

انشاالله خوشبخت باشی گل🌹🖐

متشکرم عزیزم به همچنین شما 💙

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
حالا خودشون سرما بخورن عین بچه ها لوس میشن .. من زایمانم کردم ننش خونمون بود از سرکار میومد نمیومد ب ...

من مچ پام در امد اصلا نگفت چی شده میلنگی نگفت بیا بریم دکتر

باز تا خوب شدم یه بار دیگه درامد باز یادش نبود

گفتم اگر مریض شدی برات یه لیوان جابجا نمیکنم

پرو چند وقت پیش میگه بیا بریم بیمارستان دماغم را عمل کنم

گفتم برو یه نفر که برات مهمه را ببر بعد عمل هم برو خونه خواهرت چون ازت مراقبت نمیکنم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
انشالله شمام همیشه سلامت باشی .. اره والا باید قوی باشیم حالا اونم میومد پیشم نمیخاس پاش قط بشه اخرش ...

میدونم با جان ودل درکت میکنم 

من بعد سقط سر گیجه گرفته بودم و نمی‌تونستم از جام بلند شم 

کسی نبود یه غذا برام درست کنه بخورم 

اشکام جاری شد از بی کسیم 

خیلی درد کشیدم ولی خداروشکر تموم شد الان بچه هام بزرگن 

پلی به قول تو یادم نمیره سپردم بخدا

میدونم با جان ودل درکت میکنم  من بعد سقط سر گیجه گرفته بودم و نمی‌تونستم از جام بلند شم  ...

من بعد سقط رفتم خونه مادرشوهرم 

باورت میشه مجبور شدم با این حالم چایی بیارم جلو مهمان

من بی غیرتم موقع مریض شدنش اینقد بهش میرسم ک.خوبه ک اینقد محکمی خاک توسرم

نترس منم مریض شد دلم نمیاد

ولی چند وقته سنگ شدم دلم میسوزه ولی پا میگذارم رو دلم مثل خودش رفتار میکنم ولی ادب نمیشه