2752
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 68 پست
خب شرایطتت هرچی که بوده پیش اومده دیگه افسوس و حسرت کاری نمیکنه. باید عزت نفست رو بالا ببری. و یه چی ...

مممنونم ازت که اینقد مهربونی و با منطق صحبت میکنی ببخشید اول بد حرف زدم با شما بزرگوار عذر خواهی میکنم از شما خانم مهربون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گاهی از اینک اینقد دیده نمیشم کلافه میشم و عصبی خودم موقعیت بدی ندارم و تحصیل کرده هستم پدر مادر خوب ...

من دوستی دارم مجرده. ۳۸ سالشه.سر کاره. شماهم گویا هستین خداروشکر.  آخرای هفته سفر گردشگری میره. مهمونی میره. مهمون میره خونش. ارایشگاه. باشگاه. انقدر که واقعا حسرت زتدگیشو میخوری.  هیشکی ام توی زندگیش نیست. با خودش حالش خوبه. تنهام زندگی میکنه. تکونی اساسی به خودت بده. به خودت خوش بگذرون تا وقتی ازدواج میکنی. منتظر خوشبختی نشین. خوشبخت زندگی کن ازدواجم میاد خودش. اما باور کن چیز خاصی نیست ازدواج

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....
مممنونم ازت که اینقد مهربونی و با منطق صحبت میکنی ببخشید اول بد حرف زدم با شما بزرگوار عذر خواهی میک ...

خواهش میکنم. کاری نکردم. به شما هم حق میدم. نمیشه سرسری گفت حالا مگه چی شده. شرایطتت واقعا سخته. اما همینکه کار داری خدارو هزاران بار شکر. سعی کن عزت نفس داشته باشی. انقدر برای خودت مهم باشی که اصلا مردا رو به حساب نیاری. بعد بهترین مردا سر راهت میشینن. 

متاسفانه فكر كنم يكي از دليلاش اينه كه بعضي مردا ميرن با دختراي سن پايين با اين كه سن خودشون خيلي بالاتره براي همين دختراي هم دهه خودشون مجرد ميمونن،،  به تازگي يكي از اقوام ما ازدواج كرده پسره متولد٧٨ دختره ٨٦!!! خب به نظرم پسره ميتونست با يك دختره ٧٩ يا ٨٠ ازدواج كنه ازدواجشونم سنتي بود! يا اقاي متولد ٦٨ با دختر متولد ٨٠

مرسی عزیزم دوست دارم

قربونت. برات بهترین ها رو آرزو میکنم‌ و از خدا میخوام انقدر از درون بهت شادی بده که به این روزای پر رخوت پوزخند بزنی. 

کلا به مارپ رسید سخت شد دانشگاه رفتن سخت پیدا کردن کار سخت ازدواح سخت....

من از بعد فارغ التحصیلیم همه چی سخت شد 

آره دانشگاه رفتنم سخت بود ولی خب انتظارم در حد یکسال بود 

ولی برا کار و ازدواج واقعا اذیتم

خدا یاور تنها ترین تنهایان است