2733
2734
عنوان

میخوام ازش دل بکنم و جداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 24 پست
 عقدم اما چون نمیتونست هی بیاد شهرمون اومدم خونش. من ۲۷ اون ۳۳

نمیگه دلیل خیانتش چیه ؟

وقتی شما فهمیدی نگفت دیگه تکرار نمیکنم و پشیمونم ؟؟

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلی گریه کرد که این دختره برا قبل ازدواجمونه و اونه که همش پیام میده اما دقیقا برعکسه چون شوهر منه که همش التماسش میکنه. منم دیگه دوسش ندارم قبلاً فکر میکردم فقط تو دنیا منو دوست داره و مهرش افتاد تو دلم اما الآن.. 😢

کلی التماس پدرمادرم کرد تا راضی بشن (چندسال) اماااا الان باورم نمیشه.

من خیلی ازون بالاترم از همه لحاظ همه فکر میکنن من بچه شم. کاش حداقل خوش تیپ بود درکش آسون تر بود.

خیلی تو شوکه م.. انقد موهام میریزه. انقد تو فکرم که همش میخورم زمین

کلی گریه کرد که این دختره برا قبل ازدواجمونه و اونه که همش پیام میده اما دقیقا برعکسه چون شوهر منه ک ...

بنظرم تا بچه نداری جدا شو، و حتما برید پیش مشاور بهش بی توجهی کن فعلا ناراحتی و غمتو نشون بده 

نمیگه دلیل خیانتش چیه ؟ وقتی شما فهمیدی نگفت دیگه تکرار نمیکنم و پشیمونم ؟؟

گفت بخاطر اینکه تو سیرم نمیکنی.

خوب من عقدم🥺

تازه بعضی وقتا میخنده میگه چه اشکال داره اونم بیاد تنها نباشی( شهر غریبم)

گفت بخاطر اینکه تو سیرم نمیکنی. خوب من عقدم🥺 تازه بعضی وقتا میخنده میگه چه اشکال داره اونم بیاد ت ...

بگو غلط کردی پس فردا اومدی و مریض شدم نتونستم باهات رابطه‌ داشته باشم باید خیانت کنی 

بهش بگو با یه نفر بودن کار آدم حسابیاس کسی ک بنز داره نمیره سوار پراید بشه 

قربونت برم واقعا حققققق گفتی🥺🙏🏻

قربونت اما اگر میدونی کنار نمیذاره پیشش نمون من یک ساله فهمیدم خیانتشو اما هنوزم حالم خوش نیست و نبخشیدمش زود نبخشش 

این چون میدونه که ولش نمیکنم برا همون

اما تو ولش کن سفت و سخت بگو جدا میشم اگه ماشینی خونه ای داره ب نامت کنه بعد برگرد