2733
2734
عنوان

از وقتی واکسن کرونا زدم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا جاییکه یادمه همون موقع هم اگر مشکلات انعقاد خون داشتی، پزشکت اجازه تزریق استرازنکا رو نمیداد.

من به همین دلیل نزدم.

بعدم نگفتم عوارضی وجود نداره گفتم باید نتیجه تحقیقات علمی باشه. بعدم عوارض نادر هستن یعنی مثلا از هر ده میلیون نفر یک نفر درگیر این عارضه میتونه بشه.

هر دارویی تا یه حد مشخصی میتونه عارضه داشته باشه که استفاده از اون رو توجیح میکنه. وظیفه این بررسی هم و اجازه به استفاده اون در انسان بر عهده whoهست.

تا جاییکه یادمه همون موقع هم اگر مشکلات انعقاد خون داشتی، پزشکت اجازه تزریق استرازنکا رو نمیداد. من ...

اونموقع ک واکسن میزدن، نیومدن تک تک معاینه کنن بپرسن مشکل خاصی داری یان، اسم و فامیل بشین واکسنو بزن برو. حالا هرنوع واکسنی ک میخواد باشه‌‌‌‌... اینجا ک اینجور بود‌

بعدم شما اولش گفتی اون انتی بادی بوده تجزیه شده رفته الان حرفتو عوض میکنی میگی نه عوارض نادر داره. باشه بیخیال شما درست میگی... خدا کنه ک حرف شمام درست باشه هیچ عوارضی نداشته باشه. این همه سقط و ایست قلبی جوونها،انواع مریضی....... کار دشمنه کار امریکاس

اونموقع ک واکسن میزدن، نیومدن تک تک معاینه کنن بپرسن مشکل خاصی داری یان، اسم و فامیل بشین واکسنو بزن ...

خانم الان که خون لخته نمیشه!

موقع تزریق !

نه بعد دو سال، معلومه که تجزیه شده

بعدم برو درست کامنت اولم و چهار خط اخر رو بخون.

سلام عزیزم شما تو آزمایشگاه کار می‌کنی ؟

ببخشید من ۶, هفتمه آزمایشی که برای تعیین جنسیت جنین هست کی میتونم برم؟چقدر میشه هزینش

مرسی عزیزم💚

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا
سلام عزیزم شما تو آزمایشگاه کار می‌کنی ؟ ببخشید من ۶, هفتمه آزمایشی که برای تعیین جنسیت جنین هست کی ...

سلام.

ازمایشگاه ژنتیک ندارم.

فکر کنم اگر قبل سونوگرافی بخوای از طریق سل فری یا امنیوسنتز هست. از متخصص زنان بپرس و اگر مشکل ژنتیکی مرتبط با جنسیت نداری، انجام نده.

مبارکتم باشه