2733
2734
بگو من تا یه مراسم با شکوه برای تو نگیرم نمیمیرم  میگم یه وقت سمی چیزی تو غذات نریزه هی این حر ...

اثرات دیدن فیلم گیلدخت

وقتی همش سم تو غذای همدیگه میریزن😄

سم برا چی آخه😄

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشکل نداشتیم مشکل یه دفعه بینمون شروع شد که آقا زن دوم هم اختیارکرد

ای وای😦😕

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
اگه برات سخته و نمیتونی تحمل کنی چرا موندی؟ برو و یه زندگی جدید شروع کن بدون آدم های پس فطرت

خودمم موندم آخه دوتابچه دارم ازش بچه هاموازم میگیره زن دوم امنیت جانی نداشت ول کردنرفت گفت روانپزشک گفته خودتونجات بده شوهرم شکاکه به اون شک داشت حالاالان به منم شک داره بااینکه خودش میدونه من چه جوریم خستم کرده

خودمم موندم آخه دوتابچه دارم ازش بچه هاموازم میگیره زن دوم امنیت جانی نداشت ول کردنرفت گفت روانپزشک ...

خب پس زن دومه نیست اگه بیمار و مشکل روانی داشته باشه بچه بهش نمیدن حتما پرسجو کن امیدوارم به نتیجه ی خوبی برسی