2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا تبلت میخای؟😐پول رو  ن اصلا نفروش ها اگ خیلی واجب نی کارتع اصلا انجام نده چ کاری عزیز اخه

واسه درسم میخوام آیپد بخرم که اینهمه کتاب و جزوه کیفمو سنگین نکنه

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
واسه درسم میخوام آیپد بخرم که اینهمه کتاب و جزوه کیفمو سنگین نکنه

دانشجو هسی ؟درکت میکنم ولی این همه صبر تحمل کردی بازم یکم صبر کن تا پولش جور بشه برو کار کن اگ میتونی عزیزم ک وام بگیر از محل کارتع بهترین کار ممکن 

دانشجو هسی ؟درکت میکنم ولی این همه صبر تحمل کردی بازم یکم صبر کن تا پولش جور بشه برو کار کن اگ میتون ...

تا پولش جمع بشه که دیگه درسم تموم شده گرونتر هم میشه

وام هم بخوام بگیرم باید چندین ماه پول بخوابونم

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
تا پولش جمع بشه که دیگه درسم تموم شده گرونتر هم میشه وام هم بخوام بگیرم باید چندین ماه پول بخوابونم

من خودم دانشجوام چند ماه پیش تایم نیمه وقت کار میکردم وام گرفت بودم از حقوقم سرماه چند درصد کم میکردن برا همین میگم ت فروشگاه کار میکردم