2752
2734
عنوان

یخچال فریزر چه برندی خوبههههههه بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرم همین یک ماه پیش اگر اشتباه نکنم حدود ۲۴۰ تومن  ولی مادر شوهرم قبلا خریده

خب الان دارم حساب میکنم حقوق چند ماهم و باید بدم، دیدم هیچی خرج نکنم، وزارت کاری باید دو سال تموم حقوقم و برا م کنار  

احساس بدبختی کردم یه لحظه  

یخچال رو پسر باید بگیره نه دختر 🙄

پسرا که معمولا میرم سراغ دخترای پولدارتر از خودشون، پس قطعا اگه من نتونم بخرم، اونم نمیتونه، 

البته ما ازدواج کردیم و دوازده سالی میگذره از ازدواجمون، یخچالمون کوچیکه و خراب شده گفتم عوض کنم، 

حالا میفهمم بنده خدا شوهرم هی میگفتم این که خیلی خوبه، اصراف نکنیم بهتره  

سال تولدم زدم آخر 😂 خوب که خودش اره خواهرش رو اعصابه 😂😂😂

همه خواهرا برادر و دوست دارن، زن برادرم چون لقمه شب برادرشونه دوسش دارن، فقط اگه ببینن دلچسب نیستی واسه داداششون ، به راحتی درت میارن میندازنت دور، پس همیشه جلوشون با هم خوب باشید تا بدونه که حالا حالا ها لقمه خوشمزه نصفه شبشی  

همه خواهرا برادر و دوست دارن، زن برادرم چون لقمه شب برادرشونه دوسش دارن، فقط اگه ببینن دلچسب نیستی و ...

امشب شوهرم خونه نیس، منم میل ج ن س ی م زده بالا ، هرکی سوال می‌پرسه ج ن س ی جواب میدم