2752
2734
همون بانك مهم قبلاميليونى توحسابت بوددوبارهم پرميشه حسابت

سالم باشی . زنده باشین

توکل به خدا . همچنین

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
خداروشکر کن تنت سالمه سقف بالاسرته لباس درست حسابی تنته ...عزیزات سالمن  خدا نکنه روزگار جوری ...

منم خودم دیگه چیزی ندارم . ناشکری نمی کنم

همین امشب مامان چقدر باید یه طوری کموش می کردم . گوشیم قدیمیه . نتونستم با اون پشت دردش ماشین براش بگیرم اسنپ که بیاد خونه . دلم شکست که چطور دزد تونست این کمترین کمک به مادرمو ففط ازم بگیره

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون . چه دعای قشنگی 

فدات گلم😘همیشه خوب بخواه تا خوب برات پیش بیاد

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
من جای ایشون میگم . تولدتون مبارک  سالم باشی

قربونت عزیزم.انشااله به هرچی میخوای برسی  وتوزندگی موفق باشی

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
قربونت عزیزم.انشااله به هرچی میخوای برسی  وتوزندگی موفق باشی

مرسی گلی 

منم خودم دیگه چیزی ندارم . ناشکری نمی کنم همین امشب مامان چقدر باید یه طوری کموش می کردم . گوشیم ...

همیشه اوضاع یکنواخت باقی نمیمونه 

ان شاءالله مشکلاتت حل میشه 

فقط یادت باشه گول این تولدای آن چنانی دیگران رو نخوری هرکس مشکلات خاص خودشو داره ما از هیچ کدوم خبر نداریم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
همیشه اوضاع یکنواخت باقی نمیمونه  ان شاءالله مشکلاتت حل میشه  فقط یادت باشه گول این تولد ...

بله درست میگین ... کاااش گوشیم پیدا بشه سالم دلم خاطرات تنهایی خودمو خواست

منم فردا تولدمه میدونم پارتنرم یادش نیست😂🤦🏻‍♀️

من که اونو ندارم . خدا فقط ... با یه دوستم الان پروفایل ایتامو دیده . همین

تولدت مبارک گلی  ان شالله بهترینها نصیبت بشه

مرسی ازتون . همچنین 

ممنونم