2752
2734
عنوان

وای دیگه دارم‌دیوونه می شم‌کمک‌زیاد بودن‌آب دور جنین‌

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 28 پست

عزيزم استرس نداشته باش

منم انومالي مرحله دو رو انجام دادم

هيچي نبود

اكثرا بچه خوبه

با استرس كشيدن كاري درست نميشه

اب دورشم نرمال ميشه عزيزم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
مرسی بچه ها دست خودم نیست ولی اشکام جاریه  تا اینجا هم خیلی استرس کشیدم  دیابت نداشتم گل ...

بابا اب دور نی نی من میگفتن 5 هست. دیگه از این بدتر؟ تو اینترنت هم میخوندم نوشته بود مشکل کلیه هاشه یا اینکه تو خشکی می افته دست و پاش کج میشه. چقدر که من گریه کردم و چند بار بستری شدم. ماشالله حالا انقدر نی نیم ناز و خوشکله خداروشکر سالم و سلامت. فکرتو درگیر نکن این سونو ها  ادم سالم رو هم مریض میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بمیرم من خودم دو تا سقط داشتم می دونم چی می کشی وقتی هر علایمی می یاد. چیزی که می خوام بهت بگم ...

وای من می خواستم بگم، چون مال آبجی من البته حدود سال ۷۷ اینطور شد چون شهرستان بودن کاری نتونستن بکنن برا نی نی و متاسفانه بیشتر از ده روز نموند، دقیقا همین مشکلی که تعریف کردن رو داشت

البته اونا فامیل بودن یه همچین مشکلی پیش اومده بود

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
مرسی بچه ها دست خودم نیست ولی اشکام جاریه  تا اینجا هم خیلی استرس کشیدم  دیابت نداشتم گل ...

ببین منم باردارم هرروز فکرای بدی میاد سراغم و دست خودمم نیست ولی جز توکل بخدا کاری از دستمون برنمیاد

توام آنومالی ت رو برو بیا خبر خوبت رو بزار خوشحال شیم

2731

انقدر که هر هفته سونو میشدم و میگفتن اب دورش کمه نی نی ادرار نمیکنه که بچم تا دنیا اومد جیش کرد تو دست ماما. فکر کنم خیلی دلش از دستشون پر بود چون زود ختم حاملگی دادن. به زور تی نیم رو از جای گرم و نرمش در اوردن

عزیزم شما اولین روز آخرین پری کی بود؟ تاریخ زایمان رو کی زدن براتون؟

سه آذر اولین روز آخرین پری

هفت مهر زایمان طبیعیم رو زدن و چون نیمه دوم نمی خوایم ۲۹ شهریور سزارین میشم اگه خدا بخواد

من ۸ آذر بودم پس چرا ۲۰ شهریور زده زایمان رو؟🤔

مال من ان تی و آنومالی دقیقا روزاش عین همه، دو جای متفاوت رفتم

ببین وقت آنومالی دقیقتره

سلااام 

اینارو می نویسم شاید بعد ها دوستی مشکل منو داشته باشه و این نوشته ها آرومش کنه 

بعد اینکه دکتر گفت آب دور جنین زیاده خیلی ترسیدم 

بعدش رفتم دوباره سونوی آنومالی که خداروشکر دکتر صدری گفت همه چی بچه خوبه فقط وزنش یکم زیاده و آب دورش زیاده که مهم نیست 

رفتم آزمایش دیابت البته قبلا داده بودم 1 ساعت گلوکز 50که مثبت بود و یکبار دیگه 3 ساعته گلوکز 100 که خداروشکر منفی بود 

اینبار دوساعت بعد صبحونه که خداروشکر منفی بود 

نتایج بردم دکترم که گفت خداروشکر مشکلی نیست پیش می یاد که آب دور جنین زیاد باشه که حالا خداروشکر مشکلی تو جنین یا دیابت نبوده مساله ایی نیست فقط باید مراعات بشه نزدیک نداشته باشی مواظب باشی به شکمت ضربه نخوره و کلا مراعات کنی و بیشتر مواظب باشی

❤❤❤❤