2752
2734
عنوان

دوستان مدرسه دولتی یا غیر انتفاعی به نظرتون ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پسرم دقیقا غیر انتفاعی میره محله مون هم خوبه اینقدر قشنگ رفتار میکنن باهاش  مشکل داشت ارتباط ...

دقیقا همینه اگه غیرانتفاعی خوبی باشه اصلا برای روح و روان بچه ارزش قائل هستن 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
یاسمین خانوم اصلا توضیحم نمیده فقط جبهه گرفته بده.خب شما نرو بچتم نفرست    

دقیقا 😶🤣حس میکنم پولشو خوردن انگار

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
 پول نداری بچه ات رو بفرستی چرا هرچی دوست داری میگی این در جواب بی ادبی هات بود نیای اشک و نفری ...

پول ندارم چیه😐😂

من ۲۱ سالمه خودم دبیرستان و راهنمایی کلا غیردولتی بود

گفتم مادرم و عمه ها و خالم معلم غیر دولتی هستن

خواهرم غیر دولتی درس میخونه 

اسیبایی ممیزنه که به مرور زمان متوجه میشین

ووو صد البته دانش اموزای مدارس عادی سالم تر از مدارس غیر دولتی هستن خودم تجربه کردم اگه به عقب برگرده زمان هیچ وقت اشتباه نمیکنم سمت غیر دولتی نمیرم اجازه بده بچت ۱۲_۱۳ ساله شه میشه پزشک زنان

خیلی حرفای بدی زده میشع که نباید بچه اونارو بدونه

دقیقا برعکسه به نظرم چون من این موارد و تو مدارس دولتی بیشتر دیدم    

اکثرا تک فرزند و بچه لوس و اینا غیر دولتین خب

درک از سهیم شدن ندارن

بخشش و قسمت کردن تقسیم کردن وسایل ندارن

مدارس دولتی بچه سالم و درسخون بیشتره

خدایی هیچی از درک و ادب نمیدونن هر کجا بچه کند ذهن خانواده بی درک بی ادب بچه مورد دار هس  ب ...

مدارس دولتی طبق کروکی هر دانش آموزی ک اومد باید ثبت نام کنن،اصلا این نیست ک بگن این دانش آموز الان مشکل داره پس ما قبولش نمیکنیم،موظفن قبول کنن

مدرسه ما سنجش آغازین داره،هر دانش آموزی قبل ورود باید ارزیابی بشه،تو هر پایه ای ک باشه،کلاس هامون ظرفیت دارن درش و بازنمیکنیم که کلاس پر کنیم

اون مدرسه ای ک شما میگین قطعا بانک هست نه مدرسه

ففط تاسیس شده برای پر کردن جیب یکسریا