2752
2734
عنوان

خانمای معلم میایید راهنمایی کنید 🙏🥰💐

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 24 پست
نه اصلا نمیشه من مدیر مدرسه هستم و اینو با اطمینان بهت میگم حتی برای کلاس تقویتی هم نمیتونیم کس ...

کاش میشد اون مورد رو بهتون به صورت زنده نشان بدم 😅  

نوزده یبیست ساله تازه نقطع راهنمایی هم تدریس میکنن من اگه عکس و ... نشون نمیداد باور نمیکردم 🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش میشد اون مورد رو بهتون به صورت زنده نشان بدم 😅   نوزده یبیست ساله تازه نقطع راهنمایی هم ت ...

شاید دانشگاه فرهنگیان بوده

من خودم از دانشگاه فرهنگیان و با سن کم استخدام رسمی شدم 

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
برو اداره ی منطقه و بپرس تا مطمئن شی

مممنونم ازتون لطف کردید راهنمایی کردید 

چند تا سوال ازتون دارم 

من دوران تحصیلم هرسال دوازده سال تقریبا نفر اول مدرسه نیشدم و لوح هام موجودن دوترم که امپزش ابتدایی ازاد خوندم هم معدلم بالای نوزده شده مدارک ضمن خدمت اموزشپرورش هم دارم 

من خیلی تلاش کردم ولی فرهنگیان نیاورم مجددن تباش میخام کنم براش که در صورت قبولی برم فرهنگیان 

سال اینده خیلی دوست دارم بتونم تدریس کنم و میبینم که همکلاسیام اینکارو انجام میدن ( واسه سال اینده خاستم تدریس کنم دانشگاهمونم که حضورهاش احباری نیست اگر معلم باشیم فقط برای امتخانات میتونیم لریم و بعدشم میهاستم عین دانشاموزا از مدرسه بیام خونه و مطالعه کنم واسه فرهنگیان ) 

منو راهنمایی میکینید ؟ من اکه با تمام لوح های مدرسم و کارنامه های دانشگاهم برم امپزش پرورش ممکنه بپذیرن منو حق التدریس یا ... ؟

مممنونم ازتون لطف کردید راهنمایی کردید  چند تا سوال ازتون دارم  من دوران تحصیلم هرسال دو ...

خواهش میکنم گلم

دیگه سالهاست نیروی حق التدریس نداریم

در حال حاضر ورود به آموزش و پرورش از دو راه ممکنه

یا کنکور بدی و دانشگاه فرهنگیان قبول شی ، یا آزمون استخدامی شرکت کنی و قبول شی

اینکه دوران مدرسه معدلت بالا بوده و ... نمیتونه باعث بشه بدون مدرک دانشگاهی وارد آ.پ بشی

به راه سوم فکر نکن

اگه شرط سنی داری ، روی کنکور حساب کن حسابی بخون تا فرهنگیان قبول شی

اگه نشدی هم لیسانستو بگیر و از طریق آزمون وارد شو(این راه ریسکش بالاست چون ممکنه رشته ای که داری مورد نیاز نباشه )

خواهش میکنم گلم دیگه سالهاست نیروی حق التدریس نداریم در حال حاضر ورود به آموزش و پرورش از دو را ...

ممنون

رشته ام اموزش و پرورش ابتدائی هست جزو رشته های اصلی استخدامی هست. 

بنظرتون سال آینده معلم مدرسه غیر انتفاعی بشم خوبه ؟ 

میدونید من میبینم که کسایی که معلمن دانشگاهی که میرم روی حضورشون حساسیت نداره و فقط امتحانات ترم شرکت میکنن 

منم میگم میتونم تدریس کنم بعد که برگشتم خونه مطالعه کنم واسه فرهنگیان ؟ خوبه این راه؟ اون تایمی که بچه ها میرن مدرسه منم میرم مدرسه با تفاوت که تدریس میکنم 

میدونید من روحیه خوبی ندارم این کار به هم حس ارزشمندی میده هم اگه خدایی نکرده فرهنگیان نشد این تدریس معلمی سابفه کاری هم میشه واسه استخدامی 

نظرتون چیه ؟ 

ممنون رشته ام اموزش و پرورش ابتدائی هست جزو رشته های اصلی استخدامی هست.  بنظرتون سال آینده مع ...

فکر خوبیه

منم سرکار بودم که فوق لیسانسمو گرفتم

برای مستقل شدن، شاغل شدن خیلی خوبه

مخصوصا اگه خودت به تدریس علاقه داشته باشی

اما اینو بدون که تدریس توی مدارس غیرانتفاعی جزو سابقه حساب نمیشه