2733
2734
عنوان

خانوادم دارن مجبورم میکنن بگم نه به خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 37 پست
نزدیک‌دو سال و نیمه با همیم ، اون ۲۶ سالشه 

خودت باید ببینی اون پسر ارزششو داره یا نه؟؟؟ اگه داره پاش وایسا

ک اصلا آسون نیس ممکنه حمایت خانوادتو از دست بدی و شروع زندگی سختی داشته باشی 

در آرزویِ شهادت.. 
اخه مورد اول باعث کدورت شده ، در حد یه خاستکاری ساده نبوده 

الان اون آقا احتمالا زنو بچہ دارہ مادر شما ھم ک ازدواج کردہ و بچہ دارہ الان دیگہ فکر نکنم حتی ب مادر شما فکرم کنہ دیگہ ھمہ چیز تموم شدہ برای سالھا قبل ھست از طرفیم شما ازدواج کنین ک پای عموش تو خونہ پدر تو ک باز نمیشہ نھایت ی عروسی و ی عقد از دور ھمو ببینن و ب نشانہ ادب ی سلام خشک و خالی کنن شما این وسط چرا باید پاسوز بشید؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوست داشتن با وجود شرایطی که فرمودید دوام چندانی نخواهد داشت، زندگی حکایت یک روز و دو روز و عاشقی ها ...

خیلی خسته شدم بریدم دیگه ، از طرفی عاشقانه دوسش دارم از طرفی میگم خدایا پشیمون نشم 

دیگه واقعا بریدم و دلم‌میخواد بسپارم به خدا 

اما اینخ درست نیست که همه تلاشاشو‌مادیده بگیرم و این همه اون تلاش کرده ولی من بگم نه 

الان اون آقا احتمالا زنو بچہ دارہ مادر شما ھم ک ازدواج کردہ و بچہ دارہ الان دیگہ فکر نکنم حتی ب مادر ...

نه بحث باز شدن پا نیست 

اینا کینه به دل گرفتن خیلی و موضوعشونم‌توی کل فامیل هست که چه اتفاقایی افتادع ، وگرنه بحث رفت و‌امد نیست 

نه بحث باز شدن پا نیست  اینا کینه به دل گرفتن خیلی و موضوعشونم‌توی کل فامیل هست که چه اتفاقایی ...

بخیال بابا حرف مردم ک تمومی ندارہ پدر و مادرت از کی حرف شنویی دارن ھمون بنداز جلو واسطہ بشہ

بخیال بابا حرف مردم ک تمومی ندارہ پدر و مادرت از کی حرف شنویی دارن ھمون بنداز جلو واسطہ بشہ

هعی خواهر چی‌بگم از هیییکی نمیشنون ، کل فامیل واسطه کردن 

اگه بگم نه دیگه همه چی تموم میشه و داغش تا ابد رو‌قلبم میمونه

هعی خواهر چی‌بگم از هیییکی نمیشنون ، کل فامیل واسطه کردن  اگه بگم نه دیگه همه چی تموم میشه و د ...

خب خودت حرف بزن انقدر قبلش باھاشون حرف بزنو دلیل منطقی ازشون بخواہ ک کوتاہ بیان بگو من یا جواب میدمو میگم بلہ یا اینکہ اصلا حرف نمیزنم یا دلیل منطقی میارینو منم گوشیو برمیدارمو میگم نہ