2752
2734

راستی اگر خرید حضوری خواستی 2 تا جا از همه بهترن

یکی مفتح که مدلاشو  من از همه جا بیشتر میپسندم

دخترونه و خوشگل

یکی هم امام زاده حسن

اون دو تا پاساژ

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستی اگر خرید حضوری خواستی 2 تا جا از همه بهترن یکی مفتح که مدلاشو  من از همه جا بیشتر میپسند ...

وای دستت دردنکنه خوب شد گفتی

اره اتفاقا فردا میرم مفتح و ونک

اگه پیدا نکردم برم امام زاده حسن 

ایناییم که مدل فرستادم اکثرا ونک هستن دو سه تای اول ولنجک

این مدل لباس میتونم تو مفتح پیدا کنم؟!؟! 

وای دستت دردنکنه خوب شد گفتی اره اتفاقا فردا میرم مفتح و ونک اگه پیدا نکردم برم امام زاده حسن  ...

فداتشم کاری نکردم

اها . من ونک و تابحال نرفتم 

اره بابا

تو شانزلیزه پره از این سبک های عروسکی و دکلته و ...

حتی اونایی که جواهر دوزی شدن

مفتح یه مقدار سبکش فرق داره

بیشتر تو سبک اون نگین داره هست . الابته خب مدلارو به روز میکنن

کلا اره قشنگ برو اینجاهارو بگرد 

توکه داری هزینه میکنی . پس بهترینش و انتخاب کن  

حتما لباس و تن بزن

اینا چون فنر وزیر سازی و ... .. دارن باید قشنگ بشینه تو تنت

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
بستگی به لباسم و رنگش و یقه لباسم داره ولی ساده میخوام باشه چون سنم کمه دوست ندارم خیلی آرایش غلیظ د ...

افرین خوبه

فرم صورتم اینجوریه مامانم اینو فرستاد بازم بستگی به یقه لباسم داره

وای من تو عروسی . دختر خالم این مدلی شینیون کرده بود

خیلی شیک و شکیل بودش خدایی

موهات تا کجاس؟

فداتشم کاری نکردم اها . من ونک و تابحال نرفتم  اره بابا تو شانزلیزه پره از این سبک های عروسک ...

راستش شانزلیزه و برلن رفتم خیلییی کارشده بود نپسندیدم همشون بلند و کارشده بودن به سن من نمیخورد 

قربونت مهربون♥

راستش شانزلیزه و برلن رفتم خیلییی کارشده بود نپسندیدم همشون بلند و کارشده بودن به سن من نمیخورد  ...

فداتشم کاری نکردم

قد موهاتم که بلنده حتما باز شینیون کن