2752
2734
عنوان

کیا مشکل گوارش دارن بیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 26 پست
من کلا خیلی برم دسشویی روزی ۳بار یبارش یبوسته یبار اسهال گاهی  خونریزی دوبار داشتم اونم از همو ...

نه اوضاع من خیلی خراب بود

شما هم به تشخیص دکترتون اعتماد کن 

انشاالله بهتر باشی عزیزم

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گفت زیر۴۰نمیخواد شما چند سالته؟

من ۳۰ سالم بود اونموقع

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم
زن همسایمون تو۳۵سالگی از سرطان روده فوت شد همش میگن زیر۴۰ مشکل ندارن

اونموقع دکتر به من گفت از ۳۰ سال به بعد برای تشخیص صحیح بیماری باید کلونوسکوپی انجام بشه من پیش فوق تخصص گوارش رفتم

اونموقع دکتر به من گفت از ۳۰ سال به بعد برای تشخیص صحیح بیماری باید کلونوسکوپی انجام بشه من پیش فوق ...

منم فوق تخصص گوارش رفتم 

اخه چرا باید منی که همیشه یبوست داشتم گوارشم عوض بشه

به حکمتش دل بسپار(خدا)
اونموقع دکتر به من گفت از ۳۰ سال به بعد برای تشخیص صحیح بیماری باید کلونوسکوپی انجام بشه من پیش فوق ...

آخرش از دست این مشکلم سکته میکنم  بعد غذا همش تو سفرا استرس دسشوییو دارم تو پارک وهمه جا درگیرش شدم 

به حکمتش دل بسپار(خدا)
عه داروهاتون چیه  من ازارم و مزالازین مینورم

مزالازین روزی ۶ تا

منم مزالازین و ازارام 

انشاالله بهتر باشید عزیزم

منم مزالازین و ازارام 

انشاالله بهتر باشید عزیزم