2733
2734
عنوان

پیام نور روانشناسی خوبه یا ازاد مشاوره ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 82 بازدید | 25 پست
عزیزم کی باید ثبتنام کنی . من دوست دارم رشته های زبان پیام نور  ثبتنام کنم . چجوری و کی باید ثب ...

وقتی بقیه کنکور دادن رتبشون اومد و زمان انتخاب رشته .

میرین کافینت برگه انتخاب رشته میگیرین بدون کنکور پیام نور رشته مورد نظرتون رو میزنین

نیکی‌ کن‌ و خوش‌ باش‌ به‌ آرامش‌ وجدان ، بگذار‌ بگویند فلانی‌ بدِ‌ دنیاست🤌🏻 !

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه رشته ای؟ راضیه؟ 

انسانی بود ، پیام نور روانشناسی میخونه .

این معدل کم و مردودیش بخاطر فوت پدرش بود الان خداروشکر درسش اونجا خیلی خوبه راضیم هست چون خودش همیشه میخوند با معلمم کاری نداشت اونجا راحت تره ازدواجم کرده 😑😂

واااای مرسی گلم .  تقریبا کی میشه . تیر  به بعد  درسته ؟

اره احتمالا عزیزم

انسانی بود ، پیام نور روانشناسی میخونه . این معدل کم و مردودیش بخاطر فوت پدرش بود الان خداروشکر درس ...

بچه ها حالا بنظرتون روانشناسی پیام بهتره یا رشته های زبان انگلیسی 

از لحاظ بازار شغلی و اینا

بچه ها حالا بنظرتون روانشناسی پیام بهتره یا رشته های زبان انگلیسی  از لحاظ بازار شغلی و اینا

با زبان یا باید یا تدریس کنی یا ترجمه

روانشناسی با لیسانسش میتونی تدریس کنی یا تو سازمان بهزیستی استخدام بشی ولی اگر ادامه بدی میتونی مطب بزنی

کاربری متعلق به دونفر است
من بزرگسالان که ترمیم میکردم اونم مردودی هاش رو پاس میکرد در حد قبولی میخوند فقط . دهمش ۱۶ بود یازد ...

منم میخام برم مردودی پاس کنم تو بزرگسالان چطور مدرسه ای کمک میکنن پاس شم 

منم فقط میخام برم دانشگاه 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه کسی از فن بیان و کلاساش اطلاعات داره بهم پیام بده🥹   کاربریه دو دوست
با زبان یا باید یا تدریس کنی یا ترجمه روانشناسی با لیسانسش میتونی تدریس کنی یا تو سازمان بهزیستی اس ...

من تدریس زبان رو خیلی دوس دارم  برام دعاکنین  حال روحیم داغونه 😔

با زبان یا باید یا تدریس کنی یا ترجمه روانشناسی با لیسانسش میتونی تدریس کنی یا تو سازمان بهزیستی اس ...

عزیزم یه سوال دیگه

پیوم نور بخوام ثبتنام کنم . هر رشته رو میتونم برم از رشته های زبان ؟