2752
2734
این دوره زمونه نه والا.. اینقدر زندگی سخته که اتفاقی نمی افته اگه به جوونا بیشتر کمک کنیم.. وقتی دار ...

وقتی دارن بله،مثلا الان خونواده ی اسی کولر نخرن زمین به آسمون میره؟

یا مثلا خونواده ی داماد جای ساید باید مدل پایین تر بگیرن به اسب شاه یابو میگن؟

قطعا نه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
نه دیگه باید تو خونه ای که داماد تهیه میکنه باشه اگه اینجوریه باید کابینتارم عروس بزنه😐😑 چه رسم و ...

اتفاقا یکی یبار تاپیک زده بود

پسره بهش گفته بود کابینت خونه با عروسه!

حالاخونه خودشونم نبود فک کنم

وقاحت ادمی انتها نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی دارن بله،مثلا الان خونواده ی اسی کولر نخرن زمین به آسمون میره؟ یا مثلا خونواده ی داماد جای سای ...

نه این چیزا.. از هرچیزی که نیازه  متوسطش.. شما گفتین لطفه اگه بدن من گفتم لطف کنن خیلی خوب میشه