2733
2734
عنوان

چقدر پارتی بازی و ناعدالتی قبول دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 19 پست
نه هیچ پارتی بازی برام انجام نشده و سر هیچ کاری نیستم به لطف نداشتن به قول شما پارتی... اما نمی‌ذارم ...

بنظرت این منطقه ک بین دو تا کارمند ک یکیش بهتره کنار گذاشته یشه ،بخاطر فامیل؟اگه منطق تون اینه ک دیگه حرفی ندارم باهاتون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
بنظرت این منطقه ک بین دو تا کارمند ک یکیش بهتره کنار گذاشته یشه ،بخاطر فامیل؟اگه منطق تون اینه ک دیگ ...

عزیزم شما یه شرکت یا کارگاه خصوصی داشته باشی، آیا اگه خواهرت یا برادرت اون کار رو بخوان، هر چند که شاید بهتر از اون ها هم بتونی پیدا کنی آیا میری غریبه رو میذاری سر کار؟ نه عزیزم این کار رو نمیکنی‌... من کاری به جاهای دولتی و... ندارم... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شما یه شرکت یا کارگاه خصوصی داشته باشی، آیا اگه خواهرت یا برادرت اون کار رو بخوان، هر چند که ش ...

میبینم ک کدومش برام بهتره و اونو انجام میدم،و حداقل سعی میکنم حق کسی ضایع نشه

همه مث هم نیستن ک فک میکنی منم همونو انجام میدادم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
میبینم ک کدومش برام بهتره و اونو انجام میدم،و حداقل سعی میکنم حق کسی ضایع نشه همه مث هم نیستن ک فک ...

انقدر‌ حرفت شعاری و بی منطق و ادعاست که ترجیح میدم کلا جوابت رو ندم... منتظر دست غیب و پارتی و ... بمون... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
انقدر‌ حرفت شعاری و بی منطق و ادعاست که ترجیح میدم کلا جوابت رو ندم... منتظر دست غیب و پارتی و ... ب ...

من از اولم با شما حرفی نداشتم

تجربه مو برا استارتر نوشتم تو خودتو انداختی وسط 

خوشحال میشم جوابمو ندادی حوصله وقت هدر دادن ندارم برای شما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35