2752
2734
عنوان

ازدواح کنم باهاش ؟ تو رو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 39 پست
نفری ۱۲ 

خوبه. به نظرم حمایت خانواده اثر نداره برا شوهر من یه  چوب کبریت هم کمک نکردن ولی خودش همه چیا جور کرد منم سطح توقعاتم راپایین اوردم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه نمیشه  قبلا یه نامزدی ناموفق داشتم  به عقلم گوش دادم  با دلم بهم زدم

خب شما که یه نامزدی ناموفق داشتی، 

شاید اینو خدا سر راهتون قرار داده که طعم خوشبختی رو بچشید

اخه نمیشه  قبلا یه نامزدی ناموفق داشتم  به عقلم گوش دادم  با دلم بهم زدم

الان چیزی که مطرحه اختلاف سنی نیس شرایط مالی اقاس که من حق میدم با اون حقوق و خانواده ای که حمایتگر نیستن ،حق میدم خونه نداشته باشه ازخودت بپرس آیا حاظری زندگی معمولی داشته باشی؟که تجملاتی نباشع نه عروسی انچنانی نه طلای انچنانی یعنی کلا شرایط این آقارو از الان بپذیری

چرا ؟

چون پس فردا میخواد جشن عروسی بگیره پول میخواد خانواده اش کمک نمی کنن وممکن نتونی عروس بگیری پس فردا کالای بزرگ مثل یخچال بخواد بخره خانواده باید کمک کنند اما نمی‌کنند خرید وسایل عقد میدونی الان چنده کرایه عروس حقوق معلمی اون قدری کفاف نمیده که بخوای یه عروسی بگیری یا وسایل بزرگ مثل یخچال کولر یا هرچی منظورم اینه که به حمایت پدر مادرش نیاز پیدا میکنه پس فردا هر اتفاقی بیفته کسی رو نداره کمکش کنه  فقط حودشه وخودش زندگی شوخی نیست اونم الان که هیچی قابل پیش بینی نیست

عه راس میگی به این فکر نکرده بودم 

حرف این بعضی دختره رو ول کن که میگن نه باهم به همه چیز برسید ونمیدونم مرد باید مستقل باشه اره مرد باید هم مستقل باسه هم از حمایت خانوادگی برخوردار باشه الان دیگه قدیم نبست زن وشوهر از صفر تا ۱۰۰ رو خودشون میساختن الان بت این قیمت های نجومی حمایت خانوادگی جزع شروط اصلی زندگیه