2752
2734
پرستاری برای مهاجرت عالیه  ولی تو ایران افتضاحه

مرسی گلم. بله منم فقط برای مهاجرت می‌خوام اما خب مهاجرت خودشم سرمایه خوب میخواد منم هنوز درحال پس اندازم

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه واقعا خیلی تحقیق کن با کسایی که رفتن ولی کلا با دیپلم بری اونجا بخونی هم خوبه

عزیزم سرمایه آنچنانی ندارم برای همین فکر کردم با یه مدرک خوب وارد بشم بهتر باشه♥️ مرسی از وقتت

رتبه فیزیوتراپی کجا، پرستاری کجا. فیزیوتراپی جزو رتبه های تاپه، برای مهاجرت هم قویه

گلم هزینه مطب و اینا خیلی زیاده؟ من چون سرمایه ندارم پرستاری رو انتخاب کردم

گلم هزینه مطب و اینا خیلی زیاده؟ من چون سرمایه ندارم پرستاری رو انتخاب کردم

یه سیب بندازی رو هوا صد بار میچرخه، فیزیوتراپی انتخاب کن، برای کلینیک سرمایه گذار میگیرن اصولن خودشون که دستگاه نمیخرن.

اولش هم توی بیمارستان و کلینیک شخص دیگه کار میکنی، حقوقش خیلی بیشتره. تازه دکتری نه پرستار

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.
یه سیب بندازی رو هوا صد بار میچرخه، فیزیوتراپی انتخاب کن، برای کلینیک سرمایه گذار میگیرن اصولن خودشو ...

مرسی از وقتت♥️