2752
2734
عنوان

شرایط این خواستگار خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 58 پست
خیلیییی موافقم زنا تا بدترین لحظه میمونن به جز چند جا  خیانت___ دخالت ___خساست

منم سابقه جدایی دارم باورت میشه ۳۹ساله شدم امسال وقتی جدا شدم فک کردم بخاطر شرایط ک اسم مطلقه روی من هس باید با هر چیز خواستگار بعدی بسازم 

جمعه غروب رفتم سبزی بخرم تنها بودم بچه هام پیش پدرشون بودن نشستم ی جایی تا بیان ی آقایی نشست کنارم ظاهر و تیپش خوب بود مثه بز نگاه میکرد‌بعد دو دیق رفت پیش ی خانومی منم فک کردم زنشه دو‌دیقه بعد زنه اومد پیش من گف اینجا نشستی برادرم شمارو دیده میگه بپرسم مجردین خندیدم گفتم نه دوتا بچه دارم طرف مهندس بود🤣🤣یعنی میگم آدم نباید بخاطر طلاق ب هر ازدواج مجددی تن بده الان اگه ازدواج نکرده بودم زن مهندس میشدم😂😂😂

اخ جوووون😍😍باش قول میدم اروم بشینم فقط یچیزی  نکنه پول بنزینتو ازم بگیری😕

. پراید مصرف سوختش خیلی بالاست بخصوص اگ کولر بزنم

مال من ک گاز سوزه خیلیییی بالاست دیگ

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم سابقه جدایی دارم باورت میشه ۳۹ساله شدم امسال وقتی جدا شدم فک کردم بخاطر شرایط ک اسم مطلقه روی من ...

همین دردکشیده را دردکشیده می فهمد👌

ان شالله بعد این زندگیتون بهترباشه ارامش داشته باشین تو زندگی

منم سابقه جدایی دارم باورت میشه ۳۹ساله شدم امسال وقتی جدا شدم فک کردم بخاطر شرایط ک اسم مطلقه روی من ...

بعد اینکه من معتقدم شرافت و انسانیت و اخلاق مهم 

انقدر اقایون مدارج بالا دیدم ک چون به این جایگاه رسیدن فکر میکنن خیلی تحفه ان و غرور گرفتتشون 

در کل حس میکنم هیچ مردی در هیچ جایگاه و لباسی عاطفی نیس یا شایدم اونایی ک من دیدم اینطور بودن