2733
2734
عنوان

با موتور میریم، میتونم دامن بلند جین بپوشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 52 پست
ععجببببب  حس میکنم دارم تو ناف آمریکا زندگی میکنم

🤣🤣

والا تو ناف امریکان ایقد خز نمیپوشن پشت موتور🤣🤣

ی شلوار جین و نیم تنه و بلوز جلو باز میپوشن باخیال راحت میرن 

نکه دامن بلند بپوشن بعدتا فیها خالدون بکشنش بالا 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا ک دخترای امریکایی آنقدر عقده لخت شدن ندارن ک بعضیا اینجا دارن

اصلا افتضاح بابا حداقل ی کم حیا کن برا پوشش بالا تنه

یعنی اون روز یکیو دیدم راه میرفت از همه چیز زده میشدی

شلوار ش و ر ت نپوشید مانتو نازک ۱۵ سانت بالا مچ

چندشم میشه یادش میفتم

تصورت کردم روموتور😂😂😂

منم همینطور بایه دامن بلندددد که کلی چین خورده جمع شده زیر شکم😂

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
اصلا افتضاح بابا حداقل ی کم حیا کن برا پوشش بالا تنه یعنی اون روز یکیو دیدم راه میرفت از همه چیز زد ...

ووالا منم با دیدن این انگلا تو خیابون چندشم میشه

همه جارو به گند کشیدن به هیچ کسم فک نمیکنن

چند ماه پیش صبح زود میرفتم سر کار دختره انگل تو پارک با تاپ و شلوار پاره داشت می خورد واسه پسره 

تا یه هفته افسرده بودم دیگ انسان کم پیدا میشه واقعا

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
بخدا میبینمشون ترسم برا بچه هام بیشتر میشه که اونا چطور بزرگ بشن

ففقط باید با تموم وجود واسه ظهور آقا امام زمانمون دعا کنیم. گلم تا ان شاءالله همه چی درست بشه

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت