2752
2734
عنوان

خانمایی ک یبار طلاق گرفتید عکسای عروسیتون چیکار کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 32 پست

سلام عزیزم خوبی 

من همیشه میام تاپیکات میخونم نمیدونم چرا هربار با خوندنشون قلبم درد میگیره 

یه ذکر تو هرموقع ای بهم ارامش میده  دوس داشتم بهت بگم ک حتما بخونیش شده برا امتحان کردن هم شده از فردا روزی ۷۲تا بگو تا یه هفته اگه تاثیر نداشت ولش کن 

حسبی الله و نعم الوکیل توی گوگل درستشو در بیار حالا من غلط املای ننوشته باشمش 

😍😍😍😍

سلام عزیزم خوبی  من همیشه میام تاپیکات میخونم نمیدونم چرا هربار با خوندنشون قلبم درد میگیره&nb ...

سلام خوبم ممنون شما چطوری وا چرا عزیزم خدانکنه قلبت دردبگیره هیشکی ارزشش نداره ازمن اینو گوش کن دلت برای هیچکس نسوزه به جز خودت من اینهمه دلم سوخت برا این و اون اخر چیشد ؟ حتی اینهمه میگن به پدر مادر برسید من دلسوزی الکی کزدم چقدر حرص خوردم بابام اوردم خونه خودم بهش میرسیدم خودم کل جلسات شیمیدرمانیش بردم اوردم اخرسر چیشد دراثر استرسای اونموقه مریض شدم مریض روحی . عزیزم این ذکر رو میگم چشم من بابام خیلی مذهبی بود کلی کتاب دعا و ذکر داره همیشه هم بمن یاد میداد اینو بخون اونو بخون اینهمخ ذکر گفتم خودشم همیشه سر سجاده بود این شد وضع من

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس