2752
2734

خودم 

برای ازدواج با هم دیگه خیلی تلاش کردیم خونواده ها زیاد راضی نبودن جوری عاشق هم بودیم که همه حسرت می‌خوردن 

الان در مرحله جدایی هستیم 

فردا مشاوره طلاق داریم

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنش رو برا چی انداخت زندان؟😐

بچش تو تهران مرد دیگه 

مرده شکایت کرد ک زنم بی اجازه بچمو برده وبچم مرده قانونم حقوبهش داد🤷

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

یاد پرونده غزاله و آرمان افتادم

حتی خواهر برادر غزاله رو هم کشتن ولی وقتی از زندان آزاد شدن با هم دیگه ازدواج نکردن

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(

دو نفرم باهم خودکشی کردن پسره مرد دختره زنده موند  

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(

اوووف نه یکی نه دو تا تا دلت بخواد دیدم.اخریش دختر عمم که یک ماه پیش طلاق گرفتن اونم با چه فضاحتی.پسره شبا میومد دم درسون میخوابید علام حلقه به گوش بود براش

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
اوووف نه یکی نه دو تا تا دلت بخواد دیدم.اخریش دختر عمم که یک ماه پیش طلاق گرفتن اونم با چه فضاحتی.پس ...

خب مگه نمیگی غلام حلقه به گوش بود چرا طلاق گرفت؟ علت طلاق اشون چی بود