2733
2734
عنوان

یکی از اقوام عاشقم شده....

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 18 پست

پس اقدامی نکن فعلا . و اینکه  اگه تونستی یه جورایی غیر مستقیمانه بفهمون بهش. مثلا اگه یه بحثی پیش اومد که فلانی تو کسیو دوست داری  تو بگو نه من به کسی علاقه ای ندارم . تا اون بفهمه این موضوع رو .  و اینکه خیلی نگتهش نکن و محل نده  خودش میفهمه کم کم . در کل بهتره که زودتر این موضوع رو بفهمه 

اصلا ازش خوشم نمیاد...  هیچ جوره تو دلم نمیره بخصوص بعد اینکه دیدم پیش همه پخش کرده چنین ...

درسته یکم رفتار حرکتش بچگونه بوده و احتمالا خواسته بقیه دخترای اقوام از شما دور کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همینکه عضو نینی سایتی و بهش بگو خودش پشیمون میشه

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
همینکه عضو نینی سایتی و بهش بگو خودش پشیمون میشه

😂😂چرا؟؟؟

بابا اینجا استاد دانشگاه و معلم و ....عضوه 😂

فک کنم درکل حدود دویست هزارتا بازدید داشته باشه قول میدم خیلیاش مردن