2752
2734
عنوان

بیاین بگین که همتون بدون آرایش معمولی هستین

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 100 پست
وقتی به پوستت نمیرسی چرا باید خوب باشه،تیرگی زیر چشم چرا،رتینول اضافه کن صورت رنگ پریده اهن و قندرو ...

تیرگی زیر چشم و رنگ پریدگی ب خاطر کم خونی ارثیه ک درمانی نداره متاسفانه 

ولی برای جوشام می‌خوام برم دکتر 

تازگی آزمایش خون و ادرار دادم همه چی نرمال بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آهن برای من سمه  تالاسمی مینور دارم

آهان 

پس رنگ پریدگی از همونه 

منم کم خونی داشتم دکتر رفتم چند سال پیش 

اوایل روزی سه تا قرص آهن  میخوردم 

چند وقته روزی یدونه و یدونه ویتامین دی کلسیم 

ایشالا زودتر خوب بشی گل 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
بنظرم بلد نیستن وگرنه اصولی آرایش کنی واقعا تاثیر مثبت داره

شاید

ولی یکی هست که خودش خوشگله بدون آرایش کافیه یک رژ بزنه تمام

تو مراسما میره آرایشگاه که تغییر کنه ...بدتر زشت میشه

چند نفر دیگه م هستن و واقعا آرایش بهشون نمیاد

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
آرایش مثل تراپی میمونه  فقط از پاک کردنش خیلی بدم میاد

من با فیس واش کف درست میکنم کل صورتم و کف مالی میکنم پاک میشه🥲🤣

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️