2752
2734
عنوان

تولد فرشته ی خونمون+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 28 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کیکش چی شد ؟‌😃

کیک اولیش باربی بود. تایپک های قبلیم هست. بابام هندونه گرفته بوده گذاشته رو صندلی حواسش نبوده کیک هم توجعبه اونور صندلیه.  هندونه قل خورده و کیک و له کرده....بابام براش یه کیک دیگه خرید ولی با تم همخونی نداشت زیاد ولی مهم نیست دیگه گذشت😉

کیک باربیشو دوهفته داشتم ایده میدادم که به تم بخوره 😶 

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
کیک اولیش باربی بود. تایپک های قبلیم هست. بابام هندونه گرفته بوده گذاشته رو صندلی حواسش نبوده کیک هم ...

اره خونده بودم اونو ولی میتونستین بدین همون قنادی براتون درستش کنه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
از دکور عکس میزاری ایده بگیرم برا تولد بچم

از دکورش تو گوشی خودم عکس ندارم.  با گوشی مامانم عکس گرفتم 

پرده متالایز صورتی بود که به بالای پرده ی خونمون نصب کردیم  و چندتا بادکنک صورتی   که بالای بادکنک و باچسب بادکنک به نخ سفید متصل کردیم و نخ سفید رو به دیوار زدیم و بادکنک ها معلق شدن ... بادکنک فویلی باربی و ریسه هم رو پرده متالایز چسبوندیم 

ای جانم.من عاشق دختر بچه ام من کلا یه بچه میخوام امسال میخوام اقدام کنم اونم آرزومه دختر باشه.هم خود ...

ایشالا یه دختر ناز و خوشگل و خانوم نصیبتون شه😍

منم عاشق دختر بچه هام 😻