2733
2734
دقیقا همینارو شنیدم حتی بدترش

ول کن 

تو حریف بی شرف بودنشون نمیشی

فقط با حرص و ناراحتی خودت رو عذاب میدی

یه بار قطع رابطه کن برای همیشه بذار گم بشن 

شوهرتم هرجور میلشه 

خودت و بچه هات رو هیچ وقت نذار قاطی همچین ادمایی بشن

در هر صورت دعای من بود تو چرا میسوزی نمیفهمم  خواسته و نظر من اون بود ک گفتم دلیل نمیبینم بیا ...

انقد تازه ب دوران رسیده هستی ک نمیفهمی اینجا تبادل نظره همین کاری ک خودت کردی الان . نه کسی توهین کرد نه حرف زشتی زد. البته مقصر نیستی خب راحت باش. 

parasoo1989@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ول کن  تو حریف بی شرف بودنشون نمیشی فقط با حرص و ناراحتی خودت رو عذاب میدی یه بار قطع رابطه ...

اره بخدا یه ادمهای حسود و بدرد نخورین مطمعن باش عروس و داماد خانواده خواهر برادر نیستن که فوش بدی اشتی کنی یبار دهنشو باز کرد تا اخر عمر جورشو بکشه اگه داداششو دوس داشت به من احترام میذاشت

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندانم در پناه حق برای سلامتیشون صلوات بفرستید💗💗💗
ادم حسابش نمیکنم همین

من همین کارو کردم گفتن چه خودتو میگیری انگار چیشده..دعوا میخواستن راه بندازن  ..باهاشون خوب حرف میزنی که حرفی پشتمون نباشه باز حرف در میارن ها این چرا اینجوری حرف زد ..منتظرن کلا حرف بیاد براشون حوصلشون سر نره..دیونم کردن کلا ..دوست دارم یه جا برادرشوهرمو گیر بیارم یه چک محکم بزنم بش بعد جلو همه پا بندازم با کله بره تو سفره و اینا های  های بخندم .😒

اره بخدا یه ادمهای حسود و بدرد نخورین مطمعن باش عروس و داماد خانواده خواهر برادر نیستن که فوش بدی اش ...

ب خدا من از وقتی قطع رابطه کردم 

روانم در آرامشه 

عید خونشون نرفتیم 

ردز مادر نبردیم

ب شوهرم گفتم ک من علاقه ای ب رفت و امد ندارم ولی اونا خانوادتن خودت میدونی برو رفت وامد کن 

اونم نرفت چون خیلی بهش بی احترامی کردن

من همین کارو کردم گفتن چه خودتو میگیری انگار چیشده..دعوا میخواستن راه بندازن  ..باهاشون خوب حرف ...

😂😂😂😂😂😂همیشه اگه یه ذره رو بدی سواری میگیرن البته خانواده شوهر من همینن خوب شناختمشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب خدا من از وقتی قطع رابطه کردم  روانم در آرامشه  عید خونشون نرفتیم  ردز مادر نبرد ...

مال من نمیفهمه اینهمه حرف بارش میکنن ساکت میشینه میگم به من چه رابطه داشته باش نیارش تو محل کار من جلو چشم من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂😂😂همیشه اگه یه ذره رو بدی سواری میگیرن البته خانواده شوهر من همینن خوب شناختمشون 

دقیقا👌👍ولی من دیگه مهم نیست خودمم نه خودم بد اخلاق نشون میدم نه خجالتی همینی که هستم ببینم کی جرعت حرف دربیاره ...تازه جدیدا خودم  با برادرشوهرم دعوا کردم ترسید فرار کرد مثه موش رفت سوراخ موشش ..میخواستم هرچی اشغالای غذاست بریزم صورتش یه چک سفتی بزنم بش🫥نشد حیف ..

دیوونه😂😂😂تصوراتت. 

بخدا حالا صبر کن عقدشه تازه باش دعوا کردم میخوان منو بزور ببرن کیکو میدن دست من منم جلو خانواده ش میکوبم تو صورتش یه چکم میزنم میگم عه شوخی بود چه بی ضرفیت جنبه ندارع

بخدا حالا صبر کن عقدشه تازه باش دعوا کردم میخوان منو بزور ببرن کیکو میدن دست من منم جلو خانواده ش می ...

😳😳😳😳نههههههه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مقصر اینا مادر شوهر و پدرشوهرته..ک بچه هاشونو خوب تربیت نکردن..و الا زنداداش ناموس محسوب میشه...

دقیقا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706