2733
2734
عنوان

بنظرتون این واژینیسموسه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 50 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو اینترنت بزن روش کاملش هست ولی برا شما که تونسته داخل شه فکر نکنم لازم باشه اوضاع من خیلی خراب تر ...

خدا رو شکر که خوب شدین منم حتما انجام میدم که زودتر اوکی بشم

ممنظورم اینه متوجه نشدم که اون سد برداشته شد فقط احساس درد وحشتناک کردم ینی میگین هنوز کمی ازش مونده ...

عزیزم سدی وجود ندارد یکم مطالعه کن اصلا اون حالت سد یا چیزی ک فکر می‌کنی نیست 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️

سلام بانوجان

ازتون میخوام دوتاتاپیک واژینیسم منو مطالعه کنین.خیلی از دوستان سایت رو کمک کرده امیدوارم برای شماهم نتیجه بخش باشه❤️

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.