2733
2734
عنوان

کدوم عکسم قشنگه؟و اینکه چه شخصیتی دارم از رو چهرم نظر بدین+عکسسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزمزم اعتماد به نفس آدم خیلی پایین میاد مخصوصا سنت پایین باشه

ببین مثلا تو دلت میخواد بینی تو عمل کنی ، دوست داری تغییر کنی ، حالت خوب میشه ، اعتماد بنفست میره بالا و.. کلا از خودت راضی میشی و این خیلی خوبه 

ولی اینکه بخوای بخاطر کسی که دوست داشته باشه دست ببری تو صورتت واقعا کاره درستی نیست، چون من متقدم وقتی کسیو دوست داشته باشی خود بع خود همه چیزش به چشمت خوب و قشنگ میاد

ببین مثلا تو دلت میخواد بینی تو عمل کنی ، دوست داری تغییر کنی ، حالت خوب میشه ، اعتماد بنفست میره با ...

آره منم میگم بخاطر دل خودش والا من دلم میخواد بینیمو عمل کنم خیلی شرایطش وندارم پولشم ندارم ومیترسم بدتر از اینم که هست بشه وگرنه انقد دلم میخواد خوشگل بشم

آره منم میگم بخاطر دل خودش والا من دلم میخواد بینیمو عمل کنم خیلی شرایطش وندارم پولشم ندارم ومیترسم ...

ایشالله که شرایطش واست جور میشه عزیزم♥️

نه نترس ، الکی به خوت استرس و نگرانی نداره ، سعی کن یع دکتر خوب پیدا کنی نمونه کاراش و مشورت با بیماراش داشته باش ایشالله که خوب عمل میکنی.