2752
2734
عنوان

آآآآآآآآآآآآآآآآآه

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 25 پست
به این سوالات پاسخ بده شایو تونستم مشکلت رو حل کنم: 💙 ۱_توضیح بده که چرا؟  ۲_رابطه ات ...

۱. ذهنم درگیره ، وسواس فکریم دارم نمیدونم درگیریم به اون مربوطه یا جدی درگیره 

خواهرم با دوست پسرش مشکل داره نموده منو 

بابام همش لپای پسرمو کبود میکنه از بس میبوستش

مادرشوهرم اسباب بازی کهنه ها بچه هاشو داده بچم میخوام پسش بدم 

شوهرم خونه مامانم اینا نمیاد منو به زور برداشته برده خونه ننش 

۲.مامانمو دوسش دارم ، خواهرمو تحمل میکنم احساس مسولیت و عذاب وجدان دارم در قبالش، از بابام متنفرم ، از خاندان شوهرمم متنفرم 

۳. خداروشکر نه خوبم با بچم ، اوایل دو بار بدی کردم ولی فعلا خوبم الان چهار ماهشه

میخوای به ۱۴۸۰ زنگ بزن رایگانه حالا تست کن ببین چطور پیش میره اگه دیدی شرایطش هست بعدا از یه مشاور خ ...

خیلی دلم میخواد باور کن ، ولی نمیدونم چرا پیش نمیاد، نشده 

تو فکرم هست بزنم اتفاقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱. ذهنم درگیره ، وسواس فکریم دارم نمیدونم درگیریم به اون مربوطه یا جدی درگیره  خواهرم با دوست ...

ببین، شما یک مشکلی داری که حاد نیست و میتونی حلش کنی💙🌌

مشکل خیالی.... 

ببین، راه حلش خیلی سادست‌، از بابات متنفری، باهاش معمولی رفتار کن. از خانواده شوهرت متنفری، توی بحثاشون برو ولی کرفی نزن و سکوت کن و فقط گوش کن...این درواقع یک تکنیک هست. خانواده ی پدرت/شوهرت دعوتت کردن؟ برو و معمولی سلام علیک کن. تیکه بهت انداختن؟ بهشون تیکه بنداز و تا وقتی حرفی بهت نزدن سکوت کن و کرفی نزن و وارد بحثاشون نشو🔮💙👌🏻🙃

۲_برای وسواس فکری....آهنگ بیشتر گوش کن، شب ها به هیچی فکر نکن و اگر هم فکر میکنی به چیزای خوب فکر کن🔮🌌

عود زیاد روشن کن💙

فکر کن که ۹۵ سالته و چقدر از عمرتو هدر دادی! و حالا برگشتی به سن الانت، چقدر وقت برای کارهای مختلف داری، چقدر وقت برای زندگی کردن داری💙🌌🔮🌬

میخوای بری خونه ی حانواده ی پدرت/شوهرت اسپند دود کن و آیت الکرسی بخون 🔮🌌💙🙂👌🏻

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
رو بچم و رفتاراشون نسبت به بچم بیشتر حساسم و اریت میشم

به بچت نگو که پیششون نرو و فلان کارو بکن فلان کارو نکن❌

بچت همیشه بغل خودت باشه و کاری کن که بچت جلو اونا بیشتر دنبال تو باشه تا اونا💙🙃

بهشون هم بگو که( اسم بچت)  چون خیلی حساسه ززیاد نمیذارم بغل بقیه باشه بیشتر بغل خودمه، یا بیشتر کنار خودمه....🌌

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
به بچت نگو که پیششون نرو و فلان کارو بکن فلان کارو نکن❌ بچت همیشه بغل خودت باشه و کاری کن که بچت جل ...

کوچولوعه 

چهارماهشه 

به زور میگیرن ازم ، مخصوصا بابام ، از تو بغلم میکشتش بیرون به زور

کوچولوعه  چهارماهشه  به زور میگیرن ازم ، مخصوصا بابام ، از تو بغلم میکشتش بیرون به زور

نذار. یه جوری که انگار خطرناکه بگو:  نه نههه.....به پدرت هم بگو:  بچسسسس...........میفتههههه...

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسهههه😂

بازم ممنون حرف زدی باهام  خدا خیرت بده

❤️‍🩹🙂🌌