2752
2734

اول جوونیته عشق کن دختر

یه بخت خوب دیر بیاد بهتره اینه فقط برات عذاب باشه

دعا کن ولی زوری نخواه

ازدواج خیلی خوبه ولی هرچی مصلحته خداست

برو هنر یاد بگیر خودتم اذیت نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش جای بچه تو سایت نباشه!!!!!

واقعاا

انگار همه گونه ها عمل لنز در چشم 

کاش حداقل می‌گفت باشگاه برو دنبال ارتقا تحصیلاتت و شغل باش 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
[QUOTE=338719659]چرا عزیزم؟[/QUOTخب پیدا نمیکنم وگرنه دنبالشم 

چحور کاری مد نظرته

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
من رشتم لیسانس مدیریت کار اداری دفتری

وای چجور کار نیست واست. پارتی نداری؟🤕

واقعاا انگار همه گونه ها عمل لنز در چشم  کاش حداقل می‌گفت باشگاه برو دنبال ارتقا تحصیلاتت و ش ...

بخدا

من دورو بریام همه اونایی که به نوعی زیبایی نداشتن ازدواج کردن 🤣

مگه به ژل و بوتاکس زدنه؟؟

عزیزم به اخلاق ، شانس ، موقعیت ، سطح سواد ، سطح خانواده و ... هستتتتت

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..