2733
2734

عکس نزارید مجازی

به هیشکی اعتماد نکنید!!!

خانما اینقدر باارزشن که نباید اجازه بدن هرچشمی بهشون نگاه کنه

کاش ارزش خودتون رو متوجه می شدید

مردی با لباس👔 و کفشهای گرانقیمت👞 به دیواری خیره شده بود و میگریست😯 نزدیکش شدم و به نقطه ای که خیره شده بود با دقت نگاه کردم، نوشته بود: این هم میگذرد😊 علت را پرسیدم گفت: این دست خط من است. چند سال پیش در این نقطه هیزم می فروختم، حال صاحب چندین کارخانه ام.پرسیدم پس چرا دوباره به اینجا برگشتی؟؟ گفت: آمدم تا باز بنویسم: این نیز بگذرد....گر به دولت برسی مست نگردی مردی، گر به ذلت برسی پست نگردی مردی، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی😍😍.سلامتی آقامون امام زمان صلوات📿📿

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عکس نزارید مجازی به هیشکی اعتماد نکنید!!! خانما اینقدر باارزشن که نباید اجازه بدن هرچشمی بهشون ...

هرکس نظر و سلیقه و تفکر متفاوت داره،تفکر شماهم قابل احترامه اما تفکر من اینطور نیست،موفق باشید عزیزدلم 

2706