2752
2734
عنوان

چجوری گربه رو دور کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی مظلومن گناه داره غذا خورده خیالش از منبع راحته ک میاد اونجا دورش نکنید بخدا هیچ اسیبی نمیرسونه ...

سوسک هم هیچ آسیبی نمیرسونه ولی خیلیا فوبیا دارن بهش. منی که فوبیا دارم و حامله ام اگه با گربه روبرو بشم و بترسم بچم میفته.. آسیبش اینه. خدا وقتی گربه رو خلق کرده بهش یاد داده چجوری غذای خودشو پیدا کنه انقدر انسان بهش غذا داده که کلا سیستمشون تغییر کرده

من عاشق حیواناتم کسی قد خودم ندیدم حتی سوسک هم دوستدارم موافقم آزارش نباید میدادن گناه داره طفلی&nbs ...

افرین دوستم تعریف میکرد تو روستاشون یه بزه بوده همیشه میرفته مزرعه همسایه علف میخورده صاحب مزرعه میگیره با اجر میکوبه دوتا بای بز بیچاره رو ناقص میکنه ک دیگه نیاد دوستم گف چن سال بعد اون اقا بیماری گرفته و از هر دوپا فلج شده کلا حیونا موجودات پاکین هم دلاشون میگیره هم اهشون

میگی خوابیده یه گوشه چکار بتو داره تو بهش غذا نده دستشم نزن  اونجا قلمرو و محل زندگیشه هرکاری ...

نه بابا خوابیده جلوی در ورودی ساختمون. کی میگه قلمرو زندگیش تو حیاط خونه س اخه

گناه داره کاری بهت نداره ک    تو از کنارش رد شو برو نگاه نکن بهش

نمیخوام اذیتش کنم فقط میخوام بیینم چجوری میشه دورش کرد..

کنار نیست اخه جلوی در ورودی ساختمونه میترسم حتی بیرون برم

حالا هر کاری میکنی حواست باشه اذیتش نکنی چون حیونا اهشون خیلی گیراس خیلی دیدم کسایی ک حیوانی رو ب اذ ...

نه بابا اگه میخواستم اذیت کنم خو دیگه چرا این سوالو پرسیدم😂

اذیت که راحت تره

نه بابا خوابیده جلوی در ورودی ساختمون. کی میگه قلمرو زندگیش تو حیاط خونه س اخه

ولش کن گناه داره شاید باردار باشه‌

گربه نمیتونه بهت آسیب بزنه 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️