2752
2734
عنوان

مردی که مادرشو دوست داره زنشم دوست داره؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 56 پست
من اونطور آدمی نیستم که بخوام شمشیر رو از رو برای خانواده ی شوهر ببندم یا بگم بین منو اونا باید یکی ...

خوبه ،خیلی دوستش دارم 

همسرم یه کارایی راجع به خونواده شوهرش انجام میده که ادم به هیچ‌عنوان حس بدی ازش نمیگیره

🧔اقا هستم
متاسفم. انشاالله هرچی صلاحه خدا براتون پیش بیاره. خوب دقیقا با شما چطوریه ببخشید میپرسم.

مادرش اینجوریه ک فقط بچه هاشو دوس داره

این آقاهم از مادرش یاد گرفته کوچکترین حسی ب من نداره فقط بچه ها براش مهمن

من فک کردم با کسی ک ۱۶سال از من بزرگتره ازدواج کنم برد کردم عاقله و فهمیدس رفتارای پسرای این دوره و زمونه رو نداره ولی اشتباه کردم

فقط بدون ک آدمه بد ذات بد ذاته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرش اینجوریه ک فقط بچه هاشو دوس داره این آقاهم از مادرش یاد گرفته کوچکترین حسی ب من نداره فقط بچه ...

در هر حال اگه میدونی نمیتونی ادامه بدی و میتونی زندگیتو تغییر بدی باز برد کردی. فقط قبل از به وجود اومدن یه بچه ی بی گناه تصمیمتو بگیر.

در هر حال اگه میدونی نمیتونی ادامه بدی و میتونی زندگیتو تغییر بدی باز برد کردی. فقط قبل از به وجود ا ...

عزیزدلم متاسفانه پای ۲تا بچه وسطه

ولی جدایی از اون آدم بهترین کاره

درست میگین ولی تا حدودی بی تاثیر نیست . اینکه پسری کمک مادرش بده توی کارای خونه احتمال اینکه همین رف ...

من دیدم پسر به مامانش کمک می‌کنه اما در یه قوطی هم برای زنش باز نمیکنه و دیدم کسیو ک تو خونه باباش چون کسی خونه نبوده غذای داخل یخچالو نتونسته گرم کنه و همینجور یخی خورده الان برا زنش کدبانویی شده بیا و ببین😂

آدم تا آدم فرق می‌کنه میتونی تو موقعیت‌های مختلف بسنجی مثلاً دارین آماده میشین برید بیرون بگی دستم بنده لطفا شالمو اتو بزن یا مثلاً بگی هوس کردم برام چای دم کنی ببینی واکنشش چیه اگه انجام داد میتونی ریز ریز بیشتر ازش کار بکشی😅