2733
2734
عنوان

دعایی بوده که فقرتونو حل کنه؟ بگید دریغ نکنید💔

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در مورد خودم

قناعت

پرداخت خمس

شکرگذاری

مصرف گرا نبودن

چشم و هم چشمی و مقایسه نکردن زندگیم با دیگران و حسرت نخوردن

مثلا دو تا بچه دارم هیچکدوم موبایل ندارن، تا لباسهاشون بلا استفاده نشه، نو نمی گیرم. ولی فقیر ترین عضو فامیل ما با قرض قسط انواع گوشی و لباس و .... برای دخترهاش تهیه می کنه.

ثروت از نوع زندگی و نوع فکر ناشی میشه

خدا رو شکر به هرچی که خواستم رسیدم، توی لیست آرزوهام داشتن خونه زیبا در بهترین جای شهر بود، الان دو ماهه به آرزوم رسیدم گرچه خیلی محال بود اما من لایقش بودم و هستم. اینو بدون همه چی انرژی و فرکانسه پس فرکانستو ببر بالا

شکر گذاری روزانه

نماز شب

سوره واقعه هرشب

ذکر. اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بفضلک عمن سواک اولو اخرش صلوات بفرست

استغفار  زیاد

استغفار قلبی و زیاد خیلی گره باز میکنه و روزی رو زیاد مبکنه 

روی‌چی‌نوشت؟ چیکارش‌کردین؟ لطفا بگید🙏

روی یه پوست آهو میگفت...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

این هستش 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عفط همین آیه که نوشتید یا ادامه هم داره؟

گذاشتم عکسش رو بالاتر 

خودم بنویسم نمیشه؟ بزنم رو دیوار ؟

چرا نمیشه؟

مهم نفس کار هست مابقیش قرتی بازیه

تابلو هست میزنید‌به‌دیوار ممنون‌از‌وقتی‌که‌گذاشتید🌹

🌹🙏🙏