2733
2734
عنوان

خودکشی بلاگر مشهدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون همسرم و زن صیغیش بازیم دادن .باورتون نمیشه الانم چاقو به دستم از یه طرف خدا میبینم از یه طرف نبا ...

شما خواهشاً نکن دیگه، ببین بدترین چیزم که اتفاق بیفته، ولی با خودکشی متاسفانه هر دو دنیا رو آدم می‌بازه! فکرش کن اونورم باید عذاب بکشی، نکن خواهشا، با روانشناس تماس بگیر مشاوره بگیر ، کمکت میکنند، ولی ببین کسی که خودکشی کنه دیگه دستش از همه جا کوتاهه، هم خودش می‌ره اونور تو عذاب هم تمام خانواده و اطرافیانش داغون نیست عذاب میکشن , میشه عذاب رو عذاب

نه مث اینکه رفته توی ی رستوران گردان فک کنم طبقه هفتم موقع عکس برداری یا همچین چیزی پرت شده پایین

از کجاتون در میارین؟😐آپارتمان مسکونی روبه روی خونه ی این اتفاق افتاد!چهارشنبه ی پیش(دوازدهم)ساعت حدودا ۹/۵ شب

از کجاتون در میارین؟😐آپارتمان مسکونی روبه روی خونه ی این اتفاق افتاد!چهارشنبه ی پیش(دوازدهم)ساعت حد ...

از جایی در نمیارم عزیزم منم اینطور شنیدم به هر حال اون فوت شده بهتره پشت مرده تهمت نزنیم هرچی بوده خودش میدونه خدا خودش

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱

بله،درست میگید ،منظورم با اونایی بود که اخبار عجیب پخش میکنن،خدا بیامرزش،خیلی صحنه ی وحشتناکی بود و اون صحنه و ضجه های همسرش هنوز بعد ۱۰ روز تو سرم هستش،چشمم به اون آپارتمان میفته دست و پام میلرزه،چه شرایطی داشته که جرات این کار وحشتناک پیدا کرده خدا میدونه.خدا به خانواده ش صبر بده الهی🥺