2752
2734
عنوان

جاری چه موجود کثافتیه اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 39 پست
من دو سال عقد بودم یک ساله عروسی کردم بهترین خانواده ی شوهر ، بازم خانواده ی شوهره هر چی بشه ، او ...

حرفت هزارتا لایک داشت کلا باید یه حد و حریمی با خانواده شوهر داشت 

اگه دنبال یه شغل خونگی هستی که دستت تو جیب خودت باشه پیام بده @beautyliair
😂😂یاخدا ولش کن بابا فاصلهههههه

کلا سایه همم نمیبینیم.فقط شوهرش هرازگاهی سدراهمون میشخ توراه پله.وگرنه زنش میدونه باید پنهون بشه تورفت وامداش.کلاآدمای مشکلدارین.کلا ازنظرمن نیستن.دراین حد.فقط این برادرشوهره هم هرازگاهی نبینیم دربست میشه گفت راحتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوهوم دختره همرو ب جون هم میندازه چه قدیسه ای نیومده صدتا دعوا فقط بین خودشون انداخته

خوب دیگه. دوره ش کوتاهه. با کلاس باش . کم برو احترام بزار . فیلم هم بازی نکن . مجبور نیستی همه رو دوست داشته باشی یا همه دوستت داشته باشن. همین که احترام بزارید و حد و حدود رو رعایت کنید همیشه محترمی پیششون. مادر شوهرم بعد از چهارده سال با احترام با من حرف میزنه چون از گل نازک تر نگفتم بهشون ولی خود شیرینی هم نکردم. چه روبروم چه پشت سرم یک رنگه. اما جاریم بنده خدا از بس تو دست و بالش بوده شده گاو نه من شیری. همش با هم جر و بحث دارن

نه منو دعوت نمیکنن ب همسرم میگن بیارش یا خیلی وقتام همسرم همینجوری میگه بیا بریم  منم میگم بی ...

عزیزم به نظرم رفتارتو تغییر نده. حرفشم اصلا نزن. گله هم نکن نه از شوهرت نه از خانوادش.  چون فکر میکنن حسودی.  و میگن فوری حسادت عروس جدیدو میکنه.  تو خودت باش. به اندازه برو بیا. احترام بزار به همشون. با کمالات رفتار کن.  براتم مهم نباشه اون چیکار میکنه هر کس یه مدله دیگه.  

اخه فامیلن از یه طرفم میترسم همسرم دلخور شه

عادی برخورد کن .

من خواهر شوهرم بی نهایت با دخترای فامیلشون خوب بود .

تو حرف میگفت من به خاطر تو ، تو روی همه ی فامیلامون در میام . از بس تو خوبی و پاکی .

ولی در عمل اونا رو به من ترجیح داد . یه جوری که افتضاح به چشم همه اومد . زیر زیرکی تلاش کرد بین خانواده ی من و خانواده ی همسرمو بهم بزنه ولی تو حرف میگفت من بهترینا رو براتون میخوام .

باز من تو بازیش شرکت نکردم . حاضر نشدم صمیمی شم تا صمیمیتش با اونا کم شه . اونقدر حالیم میشد که همه چی زیر سر اوناست نه خواهر شوهرم .

آخرشم همون فامیلاش یه کاری کردن با بنده خدا … 

بعد از دو سال و نیم تازه متوجه شد کی دوسته کی دشمن .

وقتی تنهاییشو دیدم ، رفتم سمتش . (زیاد نه ها … در حد همصحبتی حضوری خونه س مادرشوهرم ) سعی کردم صمیمیت ایجاد کنم ولی باورت نمیشه …

صمیمیت باهاش یعنی جا به جا کردن و یک کلاغ ۴۰ کلاغ .

یه حرفایی در اومد از حرفایی که من نزدم ، دوری و دوستی رو ترجیح دادم باز .

توام اصلا غصه نخور .

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سنجاب کوچولو
عزیزم به نظرم رفتارتو تغییر نده. حرفشم اصلا نزن. گله هم نکن نه از شوهرت نه از خانوادش.  چون فکر ...

اره درست میگی

نه هیچی نگفتم ب کسی

مثلا امشب دختره خونه خواهرشوهرم بود شوهرم گرفت بیا بریم گفتم مهمون داره بی دعوت نمیرم تازه هم از دکتز اومده بودم سرماخوردم

گفتم تو برو رفت

اره درست میگی نه هیچی نگفتم ب کسی مثلا امشب دختره خونه خواهرشوهرم بود شوهرم گرفت بیا بریم گفتم مهم ...

خوب بوده بعضی وقتا برو اگر شوهرت گفت روشو زمین ننداز. ولی سعی کن زیاد نری. چند وقت یبار. خودتم یجوری بهشون بفهمون باید بگن تا بری مثلا گفتن چرا نمیای بگو فلانی شوهرم گفت بیا بریم. گفتم مهمون دارید مزاحم نشم. اگه.  خودتون. فرصت داشتید به خودم میگید. میام. یه همچین چیزی.