2752
2734
خیلی موقعیت مناسب من بود دقیقا عین خودم ورژن مردونه اش هم رشتش هم کارش هم ارتباطاتش  ولی ترسید ...

دیگه ماریش نمیشه کرد یا باید یک مدتی دوست میشدی یا هم اگر ریسکشو قبول نمیکنی که دیگه پسر هم نمیتونه یهویی کسی که زیاد شناختی نداره درخواست ازدواج بده که..

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
والا چی بگم!  اول موضع ات رو با خودت روشن کن آخه احساس میکنم با پا پس میزنی با دست پیش میکشی. ...

ما رابطه ای نداریم که کات کنم صرفا پیشنهاد داد 

از طرفی می بینم اطرافم همچین موردی نیست و نخواهد بود ک ملاک من داشته باشه

از طرف دیگه چشمم از رابطه این جوری ترسیده 

می ترسم باز بخوام اون روزای تلخ و تاریک تجربه کنم 

هنوز که هنوزه من نتونستم از ته دل بخندم 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@دختر_گرانبها     @خربوریدان     @ایلدا04     نظر شما چی ...

سلام وقت خوش

فکر میکنم شما اون رابطه قبلیت سایه انداخت روی کیی فعلیت ...

شدیدا پیشنهاد میکنم که کتاب نیمه تاریک وجود را بخونین ...

سایه های شخصیتی را بشناسین...

مثلا خود من یکی از سایه هام این بود که افرادی را جذب میکردم مثل پدرم ...بعد میخواستم طبیب شون باشم! مثل طبابت برای پدرم ...

چون من همیشه در نجات پدرم ناموفق بودم و پدرم معتاد بود!

این میشا سایه! نمیخوای معتاد و مشکل دار جطدب کنی ولی دقیقا جذب میشه!

در مورد کیس جدید:

اگر قسمت تاریک وجودت بر تو سایه ننداخته بود، قطعا تشکر میکردی از تعریف هاش ...ولی  ولی ولی خط قرمزهاتم دیکته میکردی در صحبت های روزهای بعد و کلا مدلی که میخواستی را دیکته میکردی به جای اینکه در مقابل تعریف، بزنی تو برجک طرف!

حالا هم چیزی نشده ها ...

هییییچ وقت خودت را سرزنش نکن...

این کاری که کردی بهترین چیزی بوده که به ذهنت با همون مقدار اگاهی که داشتی بوده ...

ولی اگاه تر شو و بهتر شو برای روابط آینده

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

نزدم تو برجشکش چون خیلی هولانه تعریف کرد بارها 

من اولش تشکر کردم ولی بعدش به قول شما خط قرمزم مطرح کردم 

علت این رفتار به خاطر احساس ناکافی بودن دائمی خانوادم و اطرافیان هست 

به خاطر همین واکنش مناسبی در این جور مواقع ندارم 

کتابی که گفتید خوندمش 

و اون طرحواره جذب ادم های مشابه اولین پارتنر و کسی که تا الان تنها ادم زندگی من بود رو تا حدودی رفع کردم 

ولی حس می کنم یه جاهایی هنوز دچارشم 

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم