2733
2734
عنوان

بیاید منو غذاییم رو بهتون بدم ایده بگیرید 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 54 پست
خب کم میخرم مگه چقدر قراره بخرم 😂🥴  بعد دیگه انداختم گردن شوهرم حقوقش رو میده دیگه میرم میخر ...

این خوبه بنظرم 

من حقوق دست خودمه میرم بیرون هله هوله زیاد میخرم شوهرمم میگه من کاری ندارم هرچی میخری بخر فقط تا سربرج گشنمون نزار😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این خوبه بنظرم  من حقوق دست خودمه میرم بیرون هله هوله زیاد میخرم شوهرمم میگه من کاری ندارم هرچ ...

😂😂

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
خخخ نه گلم رب خالی دوست ندارم همون رب راسرخ کنیم با یه تخم مرغ املت کنیم بخوریم خیلی خوبه 😁

اگه املت پختن مدرک داشت شوهرم فوق تخصصشو داشت همیشه میدم املت و شوهرم درست کنه😂😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
اوه خوبه که نوش جونت 😍

فدااات❤️

هم ناهار بپزیم هم شام؟ من یه غذا میپزم دو وعده میخوریم

من بدم میاد 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.