2752
2734
نوش جان من تو رژیم از این کاهو پیچ ها میگرفتم تازه خوشمزه با قارچ زیاااد میذاشتم کنار غذا میخوردم چو ...

من واقعا نمیتونم سبزیجات خام بخورم دوسه روزم قبل غذا خوردم ولی اخراش دیگه حالت تهوع داشتم ...الان پخته میخورم خیلی بهتره

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
سبزیجات ابپزوماست وخیارواون یکی چیه؟

سینه مرغ برشش کبابی بود گزاشتم پهت بعدش مکعبی ریزش کردم

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نوش جان من تو رژیم از این کاهو پیچ ها میگرفتم تازه خوشمزه با قارچ زیاااد میذاشتم کنار غذا میخوردم چو ...

بعد زایمان یه جوری لاغر میشی که باید رژیم چاقی بگیری....الان چقدداصافه کردی؟

عاشق بشقابت شدم انگیزه ی لاغریه خودش😂😂

😂😂اره منم خودمو باهاش گول میزنم

بعد زایمان یه جوری لاغر میشی که باید رژیم چاقی بگیری....الان چقدداصافه کردی؟

نه عزیزم اون شما میگی مال کسایی که ژنتیکی لاغرن من ژن چاقی دارم ۶۹ کیلو بودم الان ۸۵ کیلوام ۸ ماهمه تا ۹ ماه ۹۰ کیلوام میشم 

درخواست دوستی رد میکنم 
نه عزیزم اون شما میگی مال کسایی که ژنتیکی لاغرن من ژن چاقی دارم ۶۹ کیلو بودم الان ۸۵ کیلوام ۸ ماهمه ...

من خودم با قد 168و وزن 74باردار شدم و روز زایمان 95کیلو بودم ....الان 6ماه گذشته امروز خودمو وزن کردم 74کیلو بودم....