2752
2734
عنوان

مامانا پسراتون

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 25 پست
الان با دخترم اهنگ گذاشته بودیم کار میکردیم اومد خونه از اون موقع داره فقط داد مارو درمیاره

عزیزم شاید پسرت به محبت بیشتر شما نیاز داره 

وقتی میبینه داری با خواهرش بهتر رفتار میکنی 

نمیتونه بیان کنه که منم نیاز به توجه دارم در نتیجه شما و خواهرش رو اذیت میکنه 

بنظرم یه مدت با محبت بیشتر باهاش صحبت کن نتیجه رو ببین  

الان با دخترم اهنگ گذاشته بودیم کار میکردیم اومد خونه از اون موقع داره فقط داد مارو درمیاره

نوازشش کن بوسش کن بغلش کن کمتر اذیتت میکنه..

ببرش باشگاه ثبت نام کن انرژیشو تو راه درست استفاده کن خسته که بشه بیاد از خستگی از هوش میره

من پسرمو از ۷سالگی گذاشتم رزمی

بر خلاف اینکه میگن عصبی میشه و اهل دعوا و کتک میشه تو اونجا انقدر مربی با اخلاق هست و رو اخلاقیات وقت میزاره و انقدر از خودشون قوی تر ضربه فنی شون میکنه که شاخشون میشکنه و کمتر ادعای قدرت میکنن.. اگر خدا بخواد میخوام کلاس شنا هم بزارمش..شنا خیلی انرژی میگیره و بچه وقتی خونه بیاد صد در صد میخوابه.. کلاس قران هم گذاشتم که مربی قران مدام تشویق کنه به حرف شنوی داشتن از والدین و راجب خدا و اخرت حرف میزنه که اگر خوب باشن چه ثوابی میبرن و.. اثر داره رو اخلاقش.. تایم اضافه هم اجازه میدم دم در با همسایه ها بازی کنه و دوچرخه سواری کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی مگ پسرت چیکارمیکنه ک انقد عصبی شدی؟

گند میزنه ب حالمون دخترم داشت جارو میکشید با اهنگ میرقصید اومده جارو رو میگیره ک من انجام بدم دو ساعت باهم دعوا بعد دخترم ول کرد رفت گردگیری کنه  جارو رو نکشید رفت گیر داد ب اونجا 

بعد دخترم رفت اتاق بازی کنه جارو رو برداشت ببره اتاقو جارو بزن با جارو اذیتش میکرد اینم جیغ و داد

مدام غر میزنه از هیچی راضی نیست همیشه شاکیه 

مدام پیشش بودنی اعصاب میخواد

میگم شاید چون زیاد با ما وقت گذرونده اینجوریه میگم یکم ببرش درست شه رفتاراش

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
نوازشش کن بوسش کن بغلش کن کمتر اذیتت میکنه.. ببرش باشگاه ثبت نام کن انرژیشو تو راه درست استفاده کن ...

باشگاهو شوهرم نمیزاره من ببرم میگم ببر ک پشت گوش مینرازه 

ی کلاس زبان میبرمشون ک اونم ی روز میزن ی روز نمیرن

عزیزم شاید پسرت به محبت بیشتر شما نیاز داره  وقتی میبینه داری با خواهرش بهتر رفتار میکنی  ...

من بیشتر از دخترم ب پسرم میرسیدم و وقت میگذروندم از بس اذیت میکنه و رفتاراش بد شده ازش دور شدم

باشگاهو شوهرم نمیزاره من ببرم میگم ببر ک پشت گوش مینرازه  ی کلاس زبان میبرمشون ک اونم ی روز می ...

من خودم نمیبرم.. یه باشگاه نزدیک پیدا کردم خودش میره و میاد..چند ماه اول چون تازه مدرسه رفتن و باشگاه رفتن و حضور تو جامعه رو داشت یاد میگرفت استرس داشت.. همه ی راه های منتهی به باشگاه رو یادش دادم خودش دیگه رفت.. از ۷ تا ۹ گذاشتم باشگاه سانس خانم ها.. اصلا مربی اقا گفت بچه قبول نمیکنم..از ۹ به بعد بردم باشگاه مردونه.. از اون محله رفتیم دیگه نمیشد اونجا بره... اسمش مردونه است دخترای زیر ۹ زیاده..منشی دم در خانومه.. میره کلی چیز یاد میگیره برای سلامتیش خوبه تو اینده ورزشکار میشه بچه ..  توام برو سانس خانوم ها بپرس ببین چون ۸ سالش هست قبول میکنن.. ما که تهرانیم قبول کردن تازه میگفت تا سن تکلیف برسه هم قبولش میکنم.. ولی جابه جا شدیم دیگه نشد.. دیدم مردنه تو محله مون هست گذاشتم

یه ماه بود نمیرفت میگفت مربی نمیاد.. دیوونه مون کرد..خدا به پسرا انرژی داده برن کار کنن کنار پدرشون..از همون بچه گی .. یه جا نشینن.. تنبل نباشن.. تو جامعه ی امروزی کاری نیست که یه پسر ۸ساله بکنه..قبلا پسرا تو این سن میرفتن چوپانی و کشاورزی و..

ما الان باید بفرستیم ورزش.. که تو نوجوونی نگران قلیون و سیگار و.. نباشیم.. بچه ورزش کنه تو نوجوونی دلش میخواد بره مسابقات مدال بیاره و.. فکر و ذهنش میره اون سمتی.. با ورزشکار جماعت دوست میشه افکار سالم تو ذهنش میاد.. پسر من میره باشگاه دوستاشو میبینه رفتن مسابقات و مدال اوردن هی زور میزنه تو باشگاه خوب کار کنه مربی خوشش بیاد ببرتش مسابقه.. باید به بچه جهت داد

شوهرت نمیبره خودت ببر پیش مربی خانم.. یه کم که بزرگتر شد خودش میره پیش مربی اقا و نیاز به تو نیست.. نهایت براش سرویس میگیری ببره و بیاره..

سانس خانوما نداره اینجا نزدیک خونمون ی باشگاه مردونس ک راستش من میترسم پسر بچه رو تنها بفرستم اونجا 

سانس خانوما نداره اینجا نزدیک خونمون ی باشگاه مردونس ک راستش من میترسم پسر بچه رو تنها بفرستم اونجا& ...

دوستی همسایه ای کسی نیست بخواد بچه شو بزاره باشگاه هماهنگ کنی با بچه اونا بره که طرف مراقب بچه توام باشه!

دوستی همسایه ای کسی نیست بخواد بچه شو بزاره باشگاه هماهنگ کنی با بچه اونا بره که طرف مراقب بچه توام ...

اصلا باباش قدغن کرده بچه ها بدون من حتی با عمه عمو جایی برن. خودمم ک هزارتا بامبول

باشگاه خوب زنونه برا خودم ک بچه هارو ببرم ۴۰ دقه اینا راهشه میگه خونمونو عوض کردیم برو

ولی داره دیر میشه رفتارای پسرم بد شده غیر قابل تحمل

کلاس قران و.. نیست اطرافتون بزاریش بره چیزای معنوی یاد بگیره اخلاقیات یاد بگیره و کمتر اذیت کنه!

یا مثلا استخر نزدیکیتون نیست که با بچه های دیگه چند نفری بزارید استخر..هم شنا یاد بگیرن هم اب یه جوری هست که کل انرژی بچه رو میگیره.. نهایت یه سرویس میگیرید بچه هاتون رو مثل مدرسه ببره و بیاره

کلاس نقاشی هم رو ارامش بچه تاثیر داره

خواهرشوهر من دخترش بیش فعال بود.. دارو دوست نداشت بده.. با هم کلاسی های دخترش هماهنگ کردن یه سرویس شدن رفتن دوره ی مبتدی و پیشرفته شنا رو کامل رفتن.. کلاس نقاشی گذاشت اولش شیطون بود هیچی یاد نمیگرفت.. الان ۳،۴ساله میره یه نقاشی هایی میکشه..

انرژی بچه رو باید استفاده کرد..بیکار بشین هی از سرو کول هم بالا میرن میجنگن..هی پیله میکنن به هم.. هرچی این دست بزنه اون یکی هم میاد همونو دست میزنه و جیغ و داد و کل کل و لجبازی.. بدتر این اخلاق ها جزء ویژگی های اخلاقیشون میشه و به مرور بچه ها اخلاقشون بد میشه