2733
2734
عنوان

مامان نامزدم زنگ زد روز دخترو تبریک بگ ابرووووم رف

| مشاهده متن کامل بحث + 6730 بازدید | 115 پست
سلام عزیزم مرسی ازت  میام حتما  یکم مفصله ولی حتما میام میگم برات

جوجه به نظرم حتما حتما مشورت کن با زن هایی که تو اینجور ازدواج ها هستند ببین دغدغه های این ازدواج ها چیه مشکلاتش رو بدون تا با راهکار و آگاهانه وارد زندگی بشی. 

جوجه به نظرم حتما حتما مشورت کن با زن هایی که تو اینجور ازدواج ها هستند ببین دغدغه های این ازدواج ها ...

تعریف کردن برام متاسفانه خیلیا پشیمونن 

ولی خب چ کنم ....

امروز قراره صحبت کنیم شرط میذارم ک کلا قطع ارتباط کنه 

با عمش یا مامانش هماهنگ کنه برای کارای دخترش 

واقعا نمیتونم کنار بیام اینکه مدام تو زندگیمون باشه عذابم میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تعریف کردن برام متاسفانه خیلیا پشیمونن  ولی خب چ کنم .... امروز قراره صحبت کنیم شرط میذارم ک ...

اینکه گفتی شرط میذارم کلا قطع ارتباط کنه.... طبق چیزی که اطرافم دیدم بالاخره اون بچه آینده خواستگار داره، عروسی میگیره، و بازم اون ارتباطه هست..نامزدت فقط میتونه مدیریتش کنه که تو آرامش داشته باشی همین 

انشاالله که خوشبخت شی جوجه قشنگم 

اینکه گفتی شرط میذارم کلا قطع ارتباط کنه.... طبق چیزی که اطرافم دیدم بالاخره اون بچه آینده خواستگار ...

درست میگی گاهی واقعا ناچارن 

منظور من اینه موارد خیلی ضروری نه اینکه مدام

مرسی ازت مهربونم ❤️

در کل اعتراف میکنم خیلی عاشق و شجاع و محکمی برخلاف من عشقتون ابدی💝

یه نکته ای این وسط هست:

عاشقی یه حس درونیه و در تقابل کنش و واکنش بین عاشق و معشوق شکل میگیره. فقط این دو فرد ( و بیشتر هم عاشق) عامل تاثیر گذار این حس هستن.

اما پافشاری بر عشق، تلاش برای وصال معشوق( به تعبیری شجاعت) سوای دو عامل فوق‌الذکر، زاییده شرایط و محیط پیرامونی عاشق هم هست.

دردآوره اما واقعیته که گاهی  شاهدیم دو دلداده، دو عاشق، باوجود عشق آتشین و تمنای کامل وجودی، بنا به جبر روزگار ( محیط، فرهنگ، خانواده و جامعه) نمیتونن از پس موانع وصال بر بیان. مهم اینه که تمام تلاششونو کردن، مهم اینکه برا عشقشون جنگیدن و کم نذاشتن. دیگه نباید خودشونو مقصر بدونن. گاهی اتفاقات، حوادت و رویداد ها طبق پيش بيني ما و دلخواه ما پیش نمیره.ان شاءالله هرچیزی که خیره، مصلحته و بهترینه، همون براتون پیش بیاد.🙏

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زدنم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
ممنونم منم آرزوی خوشبختی و عاقبت بخیری دارم براتون

خیلی از شما ممنونم

🌹🙏

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زدنم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!